Karcan Kesici Takım San. ve Tic. A.Ş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
569 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 20. Cadde No:31, 26110 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
  • TELEFON: + 90 222 228 10 40
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Güncel Makine ve ölçüm parkuru, Ar-Ge merkezi, çalışan sayısı, satış rakamları ve ihracat payı ile ülkemizin en büyük kesici takım üreticisi olarak; Çeyrek asırdır bizimle birlikte olan ve bu başarımızda büyük pay sahibi sizlere sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz!

Ülkemizin kesici takım sektörüne yön veren öncü kuruluşu olarak, dünyanın teknolojisini fabrikanıza getirmeye; talaşlı imalat ve malzeme mühendisliği sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek güçlü Ar-Ge, proses ve teknik satış ekibimizle ileri teknoloji malzemelerin işlenilebilirliği konusunda ‘Çözüm Ortağınız’ olmaya devam ediyoruz.

Sadece kesici takım üretmiyoruz! Üretim artırıcı faaliyetler, teknik uygulama ve danışmanlık hizmetlerimizle fark yaratıyor ve siz değerli müşterilerimizin ‘Parça Başı Maliyette’ dünya ile rekabet edebilir hale gelmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu açıdan baktığımızda ürün ve hizmetlerimizin ‘İşlemenin Ötesinde’ olmasını hedefliyoruz

Web sitemizde standart programımızda yer alan serilerimiz üzerinde yurtiçi ve yurtdışı üniversiteler, enstitüler, yerli-yabancı müşterilerimiz ve Tübitak ile ortak yapılan Ar-Ge çalışmaları ve iyileştirmeleri sizlere sunmak istedik. X-Per Teknolojimiz ile yenilenen 97 Serimiz, yeni kaplama teknolojisi ile son 2 yıldır en çok satan 100 Serimiz, özellikle alın ve duvar işlemede Paslanmaz malzemelerde büyük beğeni toplayan 101 Serimiz, yenilenen geometrisi ve kaplamalı seçeneği ile Alüminyum işlemede ülkemizde pazar lideri 123 Serimiz, kalıpçılık da özellikle ısıl işlem sonrası finiş işlemelerde yeni geometrisi ile ses getiren küre 203 Serimiz ve köşe radyüs 114 Serimiz ile huzurlarınıza çıkıyoruz.

Tüm bu yeniliklerin dışında 2 yıllık bir Ar-Ge ve test çalışmasının sonucu olarak ortaya çıkan, yaklaşık 1 yıldır da yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda ‘Süper Alaşımlarda’ yüksek beğeni gören ve ilk kez kataloğumuzda ve web sitemizde yer alacak olan yeni 98 & 111 serileri ile de sizleri buluşturmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Mikro takımlar ve matkaplarda özgün kalitelerimizi oluşturduk ve Ar-Ge süreçlerimizi sonlandırdık, bilinen dünya markaları ile rahatlıkla rekabet eden çözümleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Tabi ki yüksek performans sunan Ultra-Bite serilerimiz yanı sıra fiyat-performans olarak ekonomik çözümler sunan KSNF ve diğer Genel Kullanım Serilerimizin de kaplama ve köşe yuvarlama teknolojilerini geliştirerek ‘Ucuz Takım’ anlayışını da değiştirdik.

Ülkemizde ve 19 Ülkede yeniliklerle sizler ile buluşmaya devam ediyoruz. İyileştirmenin hiç bitmeyen bir süreç olduğu inancıyla işimizi tutkuyla yapmaya devam edeceğiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.