• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

S.S.S.

1.Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Rehberi’nde firma adreslerine nasıl ulaşacağım?

Sitede firma iletişim bilgileri 25 kategori altında onlarca alt sektör altında dizin haline getirilmiştir.  Firma adreslerine; kategori, alt sektör şeklinde ulaşabileceğiniz gibi anahtar keline ve/veya bölge girişi yaparak da firma araması yapabilirsiniz.

 

2.Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Rehberinde yer alan adresler nasıl elde edilmektedir?

Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Rehberi ‘nde yer alan firma bilgileri; firma tarafından gönderilen bilgiler, ilgili sanayi bölgelerinde yapılan yüz yüze görüşmeler veya firma bilgisinin firma yetkilisi tarafından girilmesi ile elde edilmektedir.

 

3.Firmaların verdiği hizmetlerde bir garantörlüğünüz bulunmakta mıdır?

Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Rehberi aracılığı ile ulaşıp hizmet ya da ürün aldığınız firmaların yaptıkları işlerle ilgili olarak her hangi bir garantörlüğümüz ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Verdiğimiz hizmet sadece firma iletişim bilgilerinin, ilan, haber yayınlanması ve talepte bulunan firmaların uygun olan reklamlarının yayınlanmasıdır. Firmaların yayınladıkları her türlü bilgi, belge, resim, fotoğraf vb dokümanlardan ilgili firma/firma yetkilisi sorumludur.

 

4.Firmamın sitenizde yayınlanması için ne yapmalıyım?

Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Rehberi ‘nde yer alabilmek için öncelikle Türkiye ülke sınırları içerisinde ve Organize Sanayi Bölgesi olarak tanımlanmış alanlarda faaliyet gösteren işyerinizin olması gerekmektedir. Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Rehberi tüm firmalara açık değildir. OSB’de yer alan işletmenizin TurkOSB’de yer alması için öncelikle “üye olmanız” ardından firmanızı eklemeniz yeterli olacaktır.

Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Rehberi‘nde Firmalar; Standart Firma, Gold Firma ve Vitrin Firma şeklinde sergilenmektedir.

 

5.Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Rehberi’ne kimler reklam verebilir?

Her firma genel ticari yasalara ve kurallara uygun olmak kaydı ile reklam verebilir. Hedef kitlemiz organize sanayi bölgelerinde faaliyette bulunan firmalar, burada çalışanlar ve paydaşlarından oluşmaktadır.

 

6.Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Rehberi’nde firma ile ilgili haber yayımlatabilir miyiz?

Ön incelemeden geçen hedef kitle ve paydaşlarımızı ilgilendiren sektörle ilgili haber yayınlanabilir. Ancak yayınlanacak haberlerde reklam unsuru yer almamalıdır. Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Rehberi istediği haberleri yayından kaldırma hakkını saklı tutar.

 

7.Firmanızda kariyer yapabilir miyim?

Evet. Kişisel özellikleriniz ve kariyer hedeflerinizi belirtir dosyanızı bize gönderebilirsiniz. Gizlilik koşulları dikkate alınarak başvurular değerlendirilecektir.