• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Firma Ekleme Kılavuzu

FİRMAMI NASIL KAYIT EDECEĞİM?

TürkOSB – Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri rehberinden etkin şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanızı tavsiye ederiz. Firma eklemek için üye olmak ön koşuldur. Firma kayıt işlemine başlamadan önce firmanızın logo /amblem / fotoğraf / ürün fotoğrafları vb bilgileri hazır etmenizi tavsiye ederiz.

Üye giriş işlemini tamamladıktan sonra birçok işlemi yapabileceğiniz ara yüze yönlendirileceksiniz. Bu alanda ulaşabileceğiniz alanlar şunlardır: Hesap Ayarlarınız, Mesajlarınız, Takip Listeniz…

Üst kısımda gördüğünüz koyu kısımda “Hesabım” başlığı yanında “Firma Ekle” butonuna tıklayınız.

Artık Firmanızı TürkOSB’ye ekleyebilirisiniz. Etkin şekilde fayda sağlamanız için sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak tamamlayınız.

Bu alanlarda girdiğiniz bilgilerin diğer kullanıcılar tarafından görüldüğünü unutmayınız. Ekleyeceğiniz firma logosunu önceden hazırlayınız.

TurkOSB; mobil uyumlu olduğundan harita bilgilerinizi girerken dikkatli ve hassas davranmanızı tavsiye ederiz. Özellikle adres bilgisi girişi yapılırken “PTT kodlamasında yer alan açık adresinizi” yazınız. … Fabrikası yanı, … Caddesi karşısı gibi ifadelerden kaçınınız.

Firma faaliyet alanı iki aşamadan oluşmaktadır. İlk aşamada ana faaliyeti ifade eden çalışma sektörünüzü, ikinci aşamada ise alt sektörünüzü seçmelisiniz. Eğer size uygun bir alt sektör bulamadıysanız talebinizi bize bildirebilirsiniz.

İlk dört etap ardından firmanızın TürkOSB-Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Firma rehberinde nasıl görüntüleneceğini göreceksiniz. Flu şekilde gösterilen alanlar sadece “Gold Üyelik” gerçekleştiren firmalarda aktif şekilde yayınlanmaktadır.

Firma kaydınız tamamlanmış bulunmaktadır.

Firma ekleme sonrası görünüm aşağıdaki gibi olacaktır. TurkOSB personelleri tarafından kontrol edilen ve yayımlanmasında sakınca bulunmayan firma bilgileri yayıma alınır. Herhangi bir sorun olması durumunda temsilcilerimiz firmanız ile irtibata geçeceklerdir. Kırmızı renk ile görülen alandan firmanızı yönetebilir, Gold üyelik gibi ekstra özellikler ekleyebilirsiniz.

Firma eklemelerinde herhangi bir sorunla karşılaşıyorsanız turkosb@gmail.com’dan bize ulaşabilirsiniz.