• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

HABER DETAYI

Temmuz 5, 2023 11:54 am

ALOSBİ’de İstihdam Buluşması

ALOSBİ’de İstihdam Buluşması

ALOSBİ, katılımcılarının istihdamlarını geliştirmek için Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu Kariyer.net ile insan kaynakları uzmanlarını bir araya getirdi. Kariyer.net yönetici ve uzmanlarının, hizmet verdikleri çeşitli platformlar ve iş birlikleri hakkında sunumlar yaptığı toplantıda, katılımcı firmaların talepleri doğrultusunda çözüm önerileri de sunuldu.

 

ALOSBİ Bölge Müdürü M. Banu Benek, sanayi yatırımcısı açısından bir cazibe merkezi haline gelen ALOSBİ’de istihdamı geliştirmek için ellerini taşın altına koyduklarını vurguladı. Parsel tahsisleri anlamında neredeyse yüzde 100 doluluk oranına ulaşıldığını belirten Benek “Fabrikalarımız teker teker açılıyor, var olan istihdam sıkıntımız da her geçen gün artıyor. Mevcut yatırımlarımıza ek olarak gündüz bakım evi, kreş, otel, sosyal ve spor tesisi gibi yatırımlarımızı da hızla tamamlıyoruz ki ALOSBİ hem iş, hem de sosyal yaşam anlamında çalışanlar tarafından daha çok tercih edilen bir bölge olsun” dedi.

 

“GÜÇBİRLİĞİ” ÇAĞRISI

İstihdama katkı için “güç birliğine” ihtiyaç olduğunun altını çizen Benek “Amacımız ortak akıl yürüterek, bölgemizin işgücü talebine hep birlikte çözümler geliştirmek. İşin profesyonelleri ile bir arada olup, onları dinlemek, ihtiyaçları birlikte analiz etmek, bugüne kadar yapılandan farklı ne yapabiliriz düşüncesiyle yeni projeler geliştirmek istiyoruz” dedi. Benek, bu doğrultuda katılımcıların katkı ve görüşlerinin çok değerli olduğunu belirterek “Kariyer.net yönetici ve çalışanlarına da profesyonel katkıları için ayrıca teşekkür ediyorum, iş birliğimiz devam edecek” dedi.

Firma Bilgileri

Aliağa Organize Sanayi Bölgesi
+90 232 621 50 50 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.