• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

GOLD Cisa Pres Döküm San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
422 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cihad USLU
  • ADRES: Merkez Mah. 216 Sok. No.3 34746 Gümüşova / Düzce
  • TELEFON: + 90 380 731 30 08
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: + 90 541 280 85 03
  • WEB SİTESİ: http://www.cisa.com.tr
  • E-POSTA: info@cisa.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Merkez Mah. 216 Sok. No.3 34746 Gümüşova / Düzce

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Cisa ailesinin ve her bir çalışanının emeği ve sevgisiyle Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya ülkelerinin ürün standartlarına uygun şartlarda Avrupa kalitesinde armatür üretebilmenin sevinci bize iyinin daha iyisini üretmemiz de ve yeni pazarlara girmemizde yardımcı olmaktadır.  30 yılı aşkın işimizi severek armatür imalatı yapıyoruz ve şuanda sektörümüzde yerli üretim yapan firmalardan bir tanesi olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Bu da Cisa olarak kaliteden ödün vermediğimizin en büyük göstergesidir.

 

Türkiye\’de üretmenin haklı gururu…
Üretimini yapmış olduğumuz armatürlerin tasarımını ve üretimin ilk aşaması olan kalıpları kendi bünyemizde son teknoloji ile üretim tezgahlarında kusursuz olarak yapmaktayız. Döküm Metoduyla şekillenmiş olan armatürlerimiz neredeyse el değmeden tamamı otomatik üretim hattında işlenmekte ve tesviye olmaktadır. Meydana gelen armatür gövdelerinin yanında tamamlayıcı olan aksesuar ve aksamlar yine kendi bünyemizde pirinç çubuk, hammadde den işlenerek yapılmaktadır. Böylece kullanıma sunulacak olan armatürlerin bütün aksamları kaliteli bir şekilde kendi fabrikamızda üretilmektedir. Üretilen armatür gövdeleri ve aksamları büyük bir titizlikle birleştirilmekte ve tamamı otomatik, özel test ünitesinde zorlu testlere tabi tutulmaktadır. Ambalaja hazır ürünlerimiz çevreyle dost, geri dönüşümlü ambalajlarla, büyük bir hassasiyet ve dikkatle eksiksiz ve kusursuz olarak paketlenmektedir.

 

Kapasitemizi yatırımlarla artırdık.
Yurt içi pazarda sektörün önde gelen kuruluşlarından olan cisa, 2012 yılı sonunda toplam üretiminin %50‘ini yurt dışı pazarlarına yapmıştır. Gerek yönetim anlayışı, gerek ürün kalitesi ve müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile Cisa, sadece Türkiye’de değil dış pazarlarda da hızla büyümekte ve atılımlarını sürdürmektedir.Atılımlarına bir yenisini daha ekleyerek 2015 yılında üretim tesisini Düzce’deki 8000m2 kapalı 4000m2 açık fabrikasına taşıyarak kapasitesini artırmıştır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.