• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

GOLD Çağsan Merdiven ve Erişim Ekip. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
43 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Dilovası OSB 3. Kısım Meriç Cad. No:1 Muallim Köyü - Gebze - Kocaeli / TÜRKİYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

1983 yılında kurulan Çağsan Merdiven, yeniden yapılanma çalışmaları doğrultusunda 1992 yılından itibaren Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerine taşınmıştır. 

2012 yılında Dilovası Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesisine taşınan Çağsan Merdiven faaliyetlerine burada devam etmektedir

Sürekli gelişen ve büyüyen yapımızla 2016 yılının Mayıs ayında Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde temelleri atılan ikinci tesisimiz, 2017 yılının Temmuz ayında ilk üretimini yaparak hizmet vermeye başlamıştır.

Fabrikamız, sektöründeki tüm firmalara hizmet verebilecek kapasitede Test Laboratuvarı ve Ar-Ge birimiyle sektöründe ilk ve tek olma özelliği taşımaktadır. 

Türkiye pazarında lider konumda olan Çağsan Merdiven 60’ın üzerinde ülkeye yaptığı ihracatları ile küresel pazarda söz sahibi bir üretici olma yolunda ilerlemeyi sürdürmektedir.


Faaliyet Alanları

Alüminyum Profesyonel Merdivenler, Modüler İskele Sistemleri, Ev, ofis içi kullanım merdivenleri Endüstriyel tesisler için isteğe özel platform ve geçiş elemanları ve yüksek mukavemetli teknolojik erişim ürünleri Stok Sahaları için çözümler ve bunlarla ilgili tüm ekipmanlarının Ar-ge çalışmaları, tasarımı, üretimi ve pazarlaması faaliyet alanlarımız içerisindedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.