• turkosb@gmail.com
 • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,718 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Ostim Mahallesi, 1213 Sokak No:25 Ostim OSB Yenimahalle, Ankara, Türkiye
 • TELEFON: +90 312 496 55 77
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Arkitech İleri Yapı Teknolojileri (Arkitech) hafif çelik yapı sektöründeki on yıllık deneyimi ile hafif çelik makine imalatı yapmakta ve AR-GE faaliyetleri ile hafif çelik yapı sistemleri için tasarım ve üretim yazılımı geliştirmektedir. Hafif çelik sektöründe yüksek bilgi birikimiz, günümüzde bizi soğuk şekillendirilmiş çelikten yapılmış yapılar için en etkili ve güvenilir bir çözüm olmak için çok sofistike ve tam otomatik bir sistem kurmamızı sağladı. Arkitech Sistemi, son derece hassas CAD tasarım ve üretim yetenekleri ile düşük maliyetli üretim garanti eder. Dünyadaki tüm müşterilerimiz tamamen birbiri ile bütünleşmiş 3B tasarım yazılımı, panel üretim yazılımı ve mobil CNC makinelerimizden yıllardır sorun yaşamadan yararlanmaktadırlar. Arkitech kendine ait olan tasarım yazılımını (Arkitech Tasarım & Detaylandırma Yazılımı), üretim yazılımını (Arkitech Panel Yazılımı) ve roll-form makinelerini (Arkitech Hafif Çelik Panel Makineleri) geliştirir. Bundan dolayı, müşteriler bütün sistem bileşenlerini kısa bir süre içerisinde aynı yerden ulaşabilirler. Arkitech makinelerinin tüm parçaları Arkitech fabrikasında yüksek kalitede üretilmektedir. Ayrıca, motor ve elektronikler gibi dışarıdan alınan parçalar da saygın Avrupalı markaların ürünleri kullanılarak montajı yapılmaktadır. Arkitech teknik ekibi makine ve yazılımlar hakkında her türlü desteği vermektedir.

Sürdürülebilirlik günümüzde inşaatın en önemli yönlerinden biri olarak kabul edilir. Hafif çelik panel inşaatına dayanan Arkitech sistemi, sistem bileşenleri için kullanılan malzemeler ve inşaat sürecinin dış doğası nedeniyle son derece sürdürülebilir olarak kabul edilir.

Arkitech Hafif Çelik sisteminin başlıca sürdürebilirlik faydaları:

 • Ana sistem bileşeni olarak 0 geri dönüşümlü malzeme yani çelikten yararlanma.
 • Son derece hassas roll-form sistemi ile minimum fire parça adedi. Fire parçalarının çoğunun geri dönüştürebilir olması.
 • Arkitech profil kesitlerinin oranını çelik kullanımını optimize etmek ve malzeme tasarrufu için dikkatli bir şekilde tasarımcı sağlar.
 • Hafif yapılar için düşük hacimli beton temeller yeterlidir. Bu nedenle bütün yapının karbon ayak izi azalır.
 • Enerjinin Korunumu: Yüksek seviyede ısı yalıtımı ve hava sızdırmazlığı uygulanan inşaat detayları ile elde edilebilir.
 • Üretilmiş ve monte edilmiş hafif çelik paneller nedeniyle ulaşım önemli ölçüde azalır. Bazen Arkitech Makineleri ulaşım maliyetini azaltmak için şantiye yakınında bir yere yerleştirilebilir.
 • Seri inşaat şantiye etkilerine daha az maruz kalma anlamına gelir.
 • Arkitech Hafif Çelik Panelleri de-monte edilip tekrardan kullanılabilir. Herhangi bir binada uzantılar ve değişiklikler kolaylıkla hafif çelik sistemi ile yapılabilir.
 • Dışarıda montaj ve hızlı inşaat süreci nedeniyle şantiye güvenliğini önemli ölçüde artırır.

Ürün Grupları;

Hafif Çelik İnşaat Sistemi: Hafif Çelik Panel Sistemi, değişik sertlikteki C, Z ve omega gibi kesitlere sahip soğuk şekillendirilmiş çelik profillerden imal edilir. Hafif Çelik Panel Sistemi hafif, çevre dostu, geri dönüşümlü ve hızlı inşaat sistemi olması gibi mükemmel özelliklere sahiptir.

Bölme Duvarlar: Arkitech Hafif Çelik Panelleri binanın yapı elemanları veya taşıyıcı paneller dışında yüksük sabit bir bölme duvar olarak da kullanılabilir.

Arkitech Panel Makinelerindeki hidrolik istasyonlar, özellikle hafif çelik panellerin ve bu paneller üzerindeki kaplama malzemelerinin montajını kolaylaştırmak için geliştirilmiştir. Uygun kaplama malzemesi seçilerek, kaplama ve yalıtım malzemeleri hafif çelik panellerin içinde dolgu malzemesi kullanılmak üzere, yüksek akustik ve yangın yalıtımı performans değerleri odalar arasında ve konutlar arasında elde edilebilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.