• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
805 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: DOSAB Gonca Sokak No: 13 Osmangazi - Bursa / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 261 10 10
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Yedikardeş Tekstil; 1988 yılından bu yana gelişen teknoloji ile birlikte kendini sürekli yenilemiş ve alanındaki yeniliklere ayak uydurmayı başarmıştır. Yatırımlarını, gelişen teknolojik şartlara göre planlayıp gerçekleştirmeyi ilke edinen firmamız ürün yelpazesinde, fantazi efektler yaratabilen makineleri tercih edip yatırımlarını genişletmiştir.

İşletmemizde;

Polyester, modifiye polyester (Katyonik), Akrilik, Viskon, Naylon, Asetat ve karışım kumaşlarla, bunların Lycralı ve Jakarlı konstrüksiyonları için kırıksız, açık en ve halat halinde boyama yapılmaktadır. Özel bitim apre (Finish) makinesi sayesinde farklı tutum özelliklerine sahip üretimler gerçekleştirilebilmektedir.

Renk laboratuarımız, modern bilgisayarlarlı cihazlar ile hizmet vermekte ve üretimin her aşamasında aynı hassasiyeti devam ettirmektedir.

Üretimini uluslararası standartlara uygun olarak güvence altına alan firmamız, teknolojik cihazlarla çalışan mamul kumaş test laboratuarı ile tüm uygunluk testlerini, müşterisine ulaşmadan yapmaktadır.

Kullanılan her türlü kimyevi madde ve malzeme, ekolojik içerikleri, uluslararası standartlara uygunluğu ve firmamız bünyesindeki mamul kumaş test laboratuarı ile ihracat çalışan firmalar için tercih sebebi olmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.