TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,327 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Aydınlı Mah. Birlik Osb.Batı Cad. 5. Sk. No:1 34953 Tuzla / İstanbul
  • TELEFON: +90 216 593 02 03
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1962 yılında Uzer Koll.Şti olarak ticaret faaliyete başlayan ve 1972 yılında Anonim Şirket ‘ e dönüşen Uzertaş, 55 yıllık geçmişi , “İLKLERİN LİDERİ” prensibi ile Türkiye’de boya sektörünün gelişimine büyük katkıda bulunmuş ve adeta boya piyasasının kilometre taşlarından biri olmuştur. Uzertaş kurucusu Sn.İlhan Erem’in çok büyük bir öngörüsü sonucunda 700’ den fazla ortağı ile birlikte oluşturulmuştur. Bu çok özel durum, Uzertaş‘ ı 2011 yılında İMKB’ de işlem görecek bir noktaya taşımıştır.

İthal boya, vernik ve yapı ürünleri dağıtıcılığı konusunda ülkemizde yüzlerce noktaya hizmet götüren Uzertaş, aynı zamanda” geçmişini koruyamayan, geleceğini var edemez “ prensibinden ve bu konuda kurucusunun duyarlılığı ile yola çıkarak Tarihi Eser Temizliği ve Koruma Uygulamaları konusunda da çok değerli hizmetler vermeye başlamıştır. Uzertaş, son dönemde ülkemizde gerçekleşen pek çok inşaat projesinde boya,vernik ve korumalar konusunda yılların getirdiği deneyimini paylaşmaya karar vererek, boya,vernik , koruyucu tedarikçisi ve/veya uygulamacısı olarak da hizmet vermeye başlamıştır.

Yine titiz araştırmalar sonucunda oluşturduğu ürün gamı ile ihracat konusunu geliştirerek, yurt dışı pazarlarda gerek Türk ürünlerinin, gerekse temsilcisi olduğu bazı yabancı menşeli ürünlerin satışını gerçekleştirmek UZERTAŞ’ın yeni hedefleri arasında yer almaktadır. UZERTAŞ’ı “ Güvenin ve Tecrübenin Kalesi “ olarak nitelendirir, hizmetlerimizden yararlanmak için bizler ile tanışmanızı rica ederiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.