TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
478 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çubuklu Mahallesi Boğaziçi Caddesi No:11 Kavacık 34810 BEYKOZ/İSTANBUL
  • TELEFON: +90 216 425 88 68
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Uygunlar Grubu’nun inşaat ve madencilik tecrübesi ile 1989 yılında iş makinaları yedek parça satışı konusunda faaliyet göstermek amacı ile kurulan firmamız ”UYGUNLAR DIŞ TİCARET A.Ş.”, iş makinaları üretiminde dünyanın önde gelen markalarından LIUGONG ile birlikte, DRESSTA,SINOBOOM ,KATO markalarının da distribütörlüğünü yürütmektedir. LIUGONG, iş makinaları üretimi ve teknolojisinde dünya liderlerinden biridir.

 

UYGUNLAR DIŞ TİCARET A.Ş.,2006 yılından bu yana LIUGONG ürün gamında bulunan paletli ekskavatör, lastikli yükleyici, dozer, greyder, forklift ve bekoloder makinalarının satışı konularında Türkiye, Azerbeycan ve Gürcistan’da faaliyet göstermektedir.

 

Temsilciliğini yaptığımız markaların satış ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra , ikinci el satışta da müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Tüm bu hizmetleri inşaat, madencilik, endüstri, geri dönüşüm,lojistik,yol işleri gibi farklı sektörlerdeki müşterilerine finansman çözümleri ile birlikte, İstanbul Merkez Ofisi , 7 ildeki satış ekibi, ve tüm Türkiye’ye yayılmış 50 yetkili servisi ile ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.