• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,960 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Uşak Organize Sanayi Bölgesi 103. Cadde No: 155 Uşak / Türkiye
  • TELEFON: +90 276 266 74 19
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Şirket kurucularından İsmail Murat Yeldanlı, 1973 yılında babası Asım Yeldanlı’dan devraldığı iplik büküm üretimini geliştirerek, 1990 yılında aile şirketi olarak Uşak Tekstil A.Ş.’yi kurmuştur. 1990 yılında SASA Elyaf Sanayi’nin de bayiliğini alan Uşak Tekstil A.Ş., tekstil geri dönüşüm fabrikasını da bünyesine dahil etmiştir. 1994 yılından itibaren Open-End tesisini kuran Uşak Tekstil A.Ş. bu tesiste kendi ürettiği elyafla kendi ipliğini üretmeye başlamıştır.

Şu anda üçüncü kuşağın yönetimde olduğu firma, 2 Ne ve 12 Ne arasında çeşitli renk seçenekleriyle rejenere iplik üretmektedir.

Misyonumuz

İşletmenin rekabet gücünü arttırabilecek teknolojiyi kullanarak, kısa vadeli kar anlayışı ile değil, uzun vadeli kalite anlayışı ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, ve çevremize en üst düzeyde katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz,

Genç ve yenilikçi yönetim olarak, kaliteli üretim anlayışı ile müşterilerimizi etkinlik ve verimlilik alanlarında memnun etmektir.

 Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmayı ilke edinen, hem satış öncesi hem de satış sonrasında ürününe güvenen, yeni teknolojilere yatırım yaparak global standartlara eşdeğer üretim yapmayı hedefleyen şirketimiz, tüm bunları kalite politikası olarak benimsemiştir

Çevre Politikamız

Uşak Tekstil, çevre korumasının, işletme performansının tamamlayıcı ve yol gösteren ilkelerinden biri olduğunu, çalışanlarına ve müşterilerine sağlıklı ve güvenli bir işyeri sağlayarak, çevreye olan potansiyel etkilerini en aza indirgemeyi, çalışanlarını, çevresel konularda eğitmeyi ve bilgilendirmeyi, son olarak, zararlı ve tehlikeli gereksiz madde ve ürünlerden kaçınarak, geri dönüşüm ürünlerinden çıkan atıkları azaltmayı hedefler.

Üretim;

Uşak Tekstil, şu anda üçüncü kuşağın yönetimde olduğu firma, 2 Ne ve 12 Ne arasında çeşitli renk seçenekleriyle rejenere iplik üretmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.