TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
532 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kimya OSB, Melek Aras Bulvarı no:4 Tepeoren, Tuzla, 34956 ISTANBUL
  • TELEFON: +90 216 593 10 93
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

El halısı üretimi yapan Firmamız üretimi için gerekli olan yün, el bükümü ip, kök boyalar ile boyama, apreleme ve yıkama konularında uzmanlaşmış bir kurumdur. Hedefimiz, geçmiş yüzyıllarda doğal renkler ve el bükümü iplerin birlikteliği ile sanat ürünü olarak dokunan halıların en yakın benzerlerini eski ilkel metot ve uygulamalarla beraber teknolojinin de olanaklarını kullanarak, günümüze “En Eski Yeni Halılar” olarak sunmaktır. Tüm üretim aşamaları ile birlikte üretim aşamasından sonra ortaya çıkarılan ürünlerin de eskitme, doğal taşlama ve yıkama işlemlerini yapmaktadır. Ar-ge çalışmaları neticesinde, yüksek kalitede yün el bükümü ip ve kök boya kullanmakta ve istenilen her ebatta programlı imalat yapılmaktadır. Zengin desen arşivi ile istenilen desen, kalite ve standartlarda uygun üretimler yapmaktadır. Ürün geliştirme konusunda sürekli yeniliklere açıktır.

 

Kalite Politikamız

Tek parça ve patchwork halı, kilim, yastık, puf, dış ticaret, gümrükleme, yönetim ve idari organizasyon faaliyetlerinin tasarım, imalat ve satışını gerçekleştiren firmamızın kalite politikası ile bu faaliyetler ile ilgili operasyonlar ve ilgili üretim ve hizmetler; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için beklentileri doğru anlıyor, bu beklentileri karşılamaya ve müşterilerimize kendilerini değerli hissettirmeye çalışıyoruz. Müşteri taleplerini yerine getirirken karşılıklı güvenilirlik, gizlilik ilkesi, ilgili standartlar, ilgili tarafların beklentileri ve yasal gerekliliklere önem veririz.
Alt yüklenici ve tedarikçilerimizin sürekli gelişimini destekliyor, bu amaçla sürekli ve planlı denetim ve değerlendirmeler yapıyoruz. Kalite politikamızın ve uygulamadaki tüm yönetim sistemlerimizin çalışanlarımız tarafından benimsenmesi, ilkelerinin iyi anlaşılması ve sürekli iyileştirilmesi için planlı eğitimler düzenliyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.