Türkkan Yağ San. Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,924 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Lütfü TÜRKKAN
  • ADRES: Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 2.Kısım D2003 sokak No:4 Dilovası - Gebze - Kocaeli Türkiye
  • TELEFON: +90 262 754 73 93
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1997 yılında faliyete geçen şirketimiz, 2014 yılında yeniden yapılanmak suretiyle “Türkkan Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.” adı altında faliyetine devam etmektedir.

Kocaeli ili, Gebze ilçesi, Dilovası Organize Sanayi Bölgesi sınırları içinde bulunan fabrikamız, 20.200 m2 açık arazi üzerinde kuruludur ve 8200 m2 kapalı alan ihtiva etmektedir.

Her türlü yağlı tohum ürün grubunu işleyebilen, üstün Alman Westfalia ve Amerikan Anderson teknolojisi ile donatılmış makine ve teçhizatlarımızla, Türkiye’de ilk ve tek Water Degum (suyla yıkama) tekniği kullanılarak sakızı alınmış yağ ve yüksek proteinli küspe üretmektedir. Bu yönü ile ülkemizin en yeni, modern ve kaliteli üretim yapan ilk  fabrikasıdır.

Yıllık 200.000 ton yağlı tohum işleme kapasitesi ile Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük fabrikası olmaktan büyük gurur duymaktayız.

Yağ ve küspeden oluşan ürünlerimiz, sektörlerinde söz sahibi olan yurt içi ve yurt dışındaki bir çok büyük firmaya pazarlanmaktadır.

Sorumluluğumuzu görev kabul etmekte, sağlık, kalite, güven ilkelerini benimsemekteyiz.

Müşterilemizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Faaliyet Konusu:

Türkkan A.Ş., Türkiye’deki büyük ve bağımsız yağ rafinericilerine, Kızartmalık yağ, margarin ve hamur yapımında kullanmak üzere bitkisel ham yağ ve Küçükbaş ve Büyükbaş hayvan yetiştiricilerine küspe üretimi yapmaktadır.

Üretim Faaliyetleri:

Ayçiçek Yağı, Soya Yağı, Konola Yağı, Keten Yağı Üretimi Ayçiçek Küspesi, Soya Küspesi, Soya Kabuğu, Kanola Küspesi, Keten Küspesi Üretimi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.