TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
493 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Yaytaş Mah. Organize Sanayi 21. Cadde OSB Sitesi Tigris AP. No:6/1 Yenişehir / Diyarbakır
  • TELEFON: +90 412 503 00 66
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

TTS Yapı Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti. kurucularının yapı kimyasalları  ve beton

Toplam kapalı alanı 1200 m2 olan TTS üretim tesisİ Diyarbakır’da bulunmaktadır. Ayrıca İZMİR/Tire’de 1500 m2 kapalı alanı olan ve Kocaeli’de 1500 m² kapalı alanı olan, aynı sektörde faaliyet gösteren MASTERCHEM Yapı Kimyasalları San. Ve Tic. A.Ş.  firmasının tüm TÜRKİYE’de ki tek distrübütörüdür. Türkiye’nin en doğu ve batısında bulunan bu tesisler, Ortadoğu pazarı ile uluslararası havaalanı ve limanlara yakınlık özellikleriyle ürünlerinin tüm Türkiye ve yurtdışı pazarındaki TTS-MASTERCHEM distribütör, bayi ve alt bayilerine etkili bir ürün dağıtım ağı sağlamaktadır.

 

TTS, hava sürükleyici, su azaltıcı, akışkanlaştırıcı, priz hızlandırıcı, priz geciktirici, hidratasyon hızlandırıcı beton kimyasal katkıları ile korozyon inhibitörleri, su geçirimsizlik katkıları, pompalama kolaylaştırıcı katkılar, antifiriz katkılar, püskürtme beton katkıları ve viskozite arttırıcı kimyasal katkılar üretimi yapmaktadır. Sayılan bu beton ve harç katkıları yanında çimento üretiminde kullanılan öğütme kolaylaştırıcı kimyasal katkılar da ürün yelpazesi içerisindedir. TTS 400 ton/gün değişik özelliklerde beton kimyasal katkı maddesi üretim kapasitesine sahiptir.

 

TTS sürekli olarak yeni tip ve özelliklerde beton kimyasal katkısı ve kimyasal katkı hammaddesi üretimi konularında çalışan, iyi donanımlı bir Araştırma-Geliştirme (AR-GE) merkezine sahiptir. TTS AR-GE merkezi alanında uzman kimya mühendisi, kimyager ve inşaat mühendisleri tarafından yönetilmekte ve kimya mühendisliği ile yapı malzemeleri alanlarında uzman ve söz sahibi akademisyenlerin danışmanlığında çalışmalarını sürdürmektedir. TTS AR-GE ülkemizin önde gelen kimya, kimya mühendisliği ve inşaat mühendisliği bölümlerinin yapı kimyasalları ve hammaddeleri üzerinde çalışma yapan akademisyenlerine sürekli destek olmakta, üniversiteler ile birlikte çalışmaktadır. TTS AR-GE laboratuvarı yapı kimyasal maddesi üretim sürecinin tam simülasyonunu yapabilen laboratuvar ölçekli reaktör dahil, kimyasal katkı maddelerinin teknik özelliklerini belirlemek ve karakterizasyonunu yapabilmek için gerekli cihazları içeren iyi donanımlı bir kimya laboratuvarı ile yine iyi donanımlı bir çimento-beton laboratuvarından oluşmaktadır. Bu laboratuvar ayrıca ürünlerin sürekli ve düzenli kalite kontrolünü de yapmaktadır. TTS bu çalışma stratejisi ve laboratuvar yapılanması ile müşterilerinin değişen koşullarına uyum sağlayabilen, amaca göre optimize edilerek tasarlanmış `terzi işi` ve firmaya özel beton kimyasal katkı maddesi üretebilmekte, sahada karşılaşılan problemlere anında çözüm üretebilmektedir.

 

TTS Ayrıca ISO 9001:2015 KYS, ISO 14001:2015 ÇYS, ISO 18001: İSYS sertifikalarına sahip ve tüm ürünleri CE belgelidir.

 

Ürünler

  • Priz Geciktirici / Yüksek Oranda Su Azaltıcı / Süper Akışkanlaştırıcılar
  • Priz Hızlandırıcı Katkılar

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.