TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,030 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Recai MERMER
  • ADRES: Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi Ahi Evran Bulvarı No: 1 Kırşehir / Türkiye
  • TELEFON: +90 386 252 60 20
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

TAKO olarak Türkiye genelinde faaliyete 2006 yılında, Avrupa üretimi hafif otomobil römorku ithal ederek başladık. O zamandan bugüne hem ürün yelpazemizi hem de servis hizmetimizi hiç durmadan geliştirdik. 2011 yılında Kirşehir Organize Sanayi Bölgesi’nde 2 bini kapalı, toplam 6 bin metrekare alanda fabrika kurarak hafif römorkların Türkiye’de seri üretimine başladık. Yüksek kalite standartlarımızı koruyabilmek adına önemli parçaları ithal etmekteyiz. Diğer bütün parçaları sıcak daldırma galvaniz işleminden geçirerek, bu sayede uzun yıllar tüm mevsim şartlarına karşı dayanıklı kalmalarını sağlıyoruz. Avrupa standartlarında kalite ve hizmet anlayışıyla ürettiğimiz bütün ürünlerimiz siz müşterilerimizin en kolay ve en güvenilir şekilde yükünüzü hedefine ulaştırmanızı sağlıyor.

Yine de durmak bilmeden sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyor, başarılarımızla yetinmiyoruz. TAKO olarak siz müşterilerimize en iyiyi sunmak adına 2012 yılında Fransız at römorku üreticisi Cheval Liberte ile Türkiye genelinde bayilik anlaşması yaptık. At römorklarımız sayesinde at taşımak daha önce tecrübe etmediğiniz kadar güvenilir, konforlu ve ekonomik olacak.

Bildiğiniz gibi, römork kullanımının büyük avantajlarından yararlanmak için römork çekecek araçta çeki demiri takılı olmalıdır. Aracına uygun çeki demiri bulmakta sıkıntı çeken ve belgesiz, korsan şekilde üretilmiş çeki topuzu taktırmak zorunda kalan müşterilerimizin şikayetlerinden yola çıkarak bu sorunu da kökten çözmeye karar verdik. 2014 yılının başında Avrupanın en büyük çeki demiri üreticisi olan Alman Westfalia Automotive ile anlaşarak Türkiye’de ortak çalışmalarımızı başlattık. Bu sayede artık müşterilerimize eksiksiz ve her araca uygun orijinal çeki demiri ve elektrik seti sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz bu alanda da tüm sorunlarınızda size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Muhteşem bir doğaya sahip ülkemizin tüm güzelliklerinin tadına varmanız için de TAKO olarak yanınızda olacağız. Özgür doğada rahatça tatil yapabilmeniz için 2013 yılının sonunda Alman Karavan üreticisi Knaus Tabbert ile anlaştık. Artık Knaus ve alt markalarının tüm ürünlerini sizin için Türkiye’ye getiriyoruz. Üstün kalitesi ve hafif tasarımıyla bu karavanlar tüm beklentilerinizi karşılayacak. Frankana işbirliği ile hazırladığımız 784 sayfalık karavan ve kamp aksesuarları kataloğumuzda aradığınız tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Henüz araç arkası taşıma çözümlerinin farkına varmadıysanız daha fazla vakit kaybetmeyin; TAKO’nun size sunduğu avantajlarından yararlanmanın tam zamanı!

Ürünlerimiz

  • Karavan
  • At Römorku
  • Kasa Römorklar
  • Damperli Römork
  • Motosiklet ve ATV Römorku
  • Çeki Demiri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.