• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,064 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ostim Organize Sanayi Sitesi 1200 Sokak No: 143-145-147 Ostin - Ankara / Türkiye
  • TELEFON: +90 312 354 69 80
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Sunteks Plastik ve Ambalaj San. İml. Tic. Ltd. Şti., 1985 yılında, Suat Hisarcıklılar tarafından, Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

İki ayrı merkezde üretimini gerçekleştiren SUNTEKS toplam 5000 m2’ lik bir alan üzerinde 30 çalışanı ve günde 6 tonluk üretim hacmiyle plastik ve ambalaj sanayinin çeşitli kollarında faaliyet göstermektedir.

Alçak ve yüksek yoğunluklu polietilenden yüksek teknolojiyle baskı yapan SUNTEKS, çok çeşitli üretim bantlarıyla poşet, torba ve naylon üretimini gerçekleştirmektir.

Tüm çalışmalarında, Müşteriye, Personele, Alt ve Yan Sanayiye, doğaya karşı sorumluluklarının bilincinde olan SUNTEKS, faaliyetlerinde, müşteri memnuniyetini çağdaş çevre bilinciyle ön planda tutmaktadır.

Kurumsallaşmış veya başka bir deyimle, faaliyetini sistem ve prosedürlerle bağlamış bir kurum olarak ekip çalışmasını önde tutmak, kârı, zararı, başarıyı ve başarısızlığı paylaşmak temel ilkelerimizdendir.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler;

Market ve hipermarketlere baskılı baskısız poşet, mağazalara özel baskılı torba-poşet, çöp poşetleri baskılı ve baskısız, torf torbaları, fide torbaları, her türlü ikaz şeritleri, galoş için ince naylon, shring naylonları baskılı ve baskısız, baskısız pazar ve market poşeti, rulo perforeli sebze meyve poşeti, rulo blok şarküteri poşeti, yumuşak saplı ve takviyeli mağaza poşeti, buzdolabı poşeti, ağır hizmet torbaları, bakliyat ambalajları, temizlik maddelerinin ambalajları, ambalaj torbaları ve özel imalat üretimlerini gerçekleştiren SUNTEKS, müşterilerine ürün ve hizmet olarak en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.