• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Serra Sünger ve Petrol Ürünleri A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,135 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İnegöl Organize Sanayi Bölgesi 21. Cadde No: 18 İnegöl / BURSA
  • TELEFON: +90 224 714 87 80
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Serra Sünger olarak, 1996 yılında İnegöl Organize Sanayi bölgesinde 8.000 m² kapalı alana sahip ilk adresimizde sünger üretimine başladık.  2004 yılı itibariyle 24000 m²’si kapalı olmak üzere 40000 m²’lik şu anki merkez adresimizde ilk kapasite artırımına girerek poliüretan endüstrisinde büyük pazar paylarını hedefledik.

Teknolojiyi sürekli takip ederek Ar-Ge çalışmaları ve son donanım mekanik özellikteki üretim ve kesim makineleri, yetkin personel verimiyle hizmet kalitemizi daima bir adım ileriye taşımayı benimsedik.  Hedeflerimiz ve misyonumuz müşterilerimize de yansıdığı için ikinci bir kapasite artırımına yöneldik. 2015 yılı itibariyle Eskişehir Organize Sanayi bölgesinde 90.000 m² alanda ilk şubemizi faaliyete aldık.

Her iki tesisimizde polieter bazlı standart, soft (yumuşak) ve HR (High Resillence: Yüksek Elastikiyet) CME ürünlerimizle oturma grupları, mobilya, yatak sektöründe önde gelen üretici firmalara hizmet vermekteyiz. Merkez adresimizde polyester ürün çeşitlerimizle tekstil sektöründeki taleplere de cevap veriyoruz.

Yatırım ve hedeflerimiz doğrultusunda; sahip olduğumuz ürün gruplarında çeşitliliğimiz daha da artırıp mevcut müşterilerimizin ve teknik sünger, filtrelik sünger ilaveleri ile farklı endüstri müşteri taleplerimizi karşılamayı planlıyoruz.

20 yıldır müşterilerimizle olan karşılıklı güven sayesinde planlı adımlarla ilerlemekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.