Ser Süt San. ve Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,292 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kars Organize Sanayi Bölgesi Kars
  • TELEFON: +90 474 242 67 03
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1997 yılında İstanbul Kağıthane’de başlayan peynir ve bal sektöründeki hizmetlerimizi daha rasyonel ve yüksek standartta sunabilmek için 01.03.2010 tarihinden itibaren İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesisimizde yenilikleri ile birlikte devam etmekteyiz.

Bilindiği gibi ülkemizde Avrupa birliğine ait gıda üretim kriterleri çok hızlı ve disiplinli şekilde uygulanmaya başlanmıştır. Gıda güvenliği hayatın olmazsa olmazlarındandır. Bu nedenle Kars Organize Sanayi Bölgesindeki SER SÜT A.Ş. ye ait fabrikamızda 2003 yılından itibaren BRC kalite ve gıda güvenliği yönetim belgesi almış bulunmaktayız. Söz konusu belgenin şartları ödünsüz uygulanmaktadır.

Fabrikamızın geçmişi kırk yıla hitap etmektedir. Şöyleki ilk otuz yılı mandra usulüne dayanmaktadır. Son 13 yılı şimdiki tesislerimizin bulunduğu Organize Sanayii bölgesindeki 4.500 m2 kapalı alan 20.000 m2 açık alanda üretimine hijyenik şartlarda disiplinli ve eğitimli kadrosuyla devam etmektedir.

Üretilen Kars gravyer peyniri, eski kaşar peyniri, taze kaşar peyniri, Klasik inek ve koyun peyniri, ithal hellim peyniri ve Doğu Anadolu’nun naturel süzme ve petek balları olmak üzere, söz konusu ürünlerin tamamının talebe göre dilimlenmesi, vakumlanması, paketlenmesi ve ülkemizdeki zincir marketlere dağıtılması uygun araçlarla kusursuz olarak CİHAN-SER GIDA tarafından yapılmaktadır.

Son teknoloji ile donatılan yeni bal dolum tesisimizde üretilen süzme ve petekli ballarımızı sağlıkla ve kalitesinden emin olarak çocuklarınızın kahvaltılarında eksik etmemenizi öneririz. Çünkü bal doğal olarak içerdiği antioksidanlar, vitaminler açısından hem çok değerli hem de enerji kaynağı olarak kesinlikle tüketilebilmesi gerekli mucizevî bir besindir.

Kaliteli, lezzetli ve sağlıklı gıda sürecinin mutfağa girmeden başladığının bilincinde olan Cihan-Ser Gıda, hazırlayacağı bal ve peynir ürünleri ile ilgili tüm kalite analizlerine onay verdikten sonra tüketimini onaylar. İşletmemizde uygulanan gıda güvenliği sürecinin etkinliği BRC kalite ve gıda yönetim belgesi ile de tescillenmiştir.

Çalışmalarımızın tümünde lezzet, hijyen ve kalite unsurlarını içeren standartlara uymanın temelinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterileri için fark yaratmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz, Vizyonumuz , Tarihçemiz

Cihanser Gıda olarak 1997 yılından beri hizmet vermekteyiz. Gıda sektöründe; hijyen, lezzet, kalite ve servis unsurları çerçevesinde değerlendirdiğimizde çalışma politikasını maksimuma çıkartarak hizmet sunmaktayız. Sektörün uluslararası kalite standartlarında hizmet verecek pek çok üretici firmaya ihtiyacı olduğu bir gerçektir ve bu gerçeği göz önünde bulundurduğumuz için Cihanser Gıda alt yapısı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bu nedenle, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı gıda sürecinin mutfağa girmeden başladığının bilincinde olan Cihanser Gıda, hazırlayacağı peynir ve bal ürünleri ile her türlü kalite belgesine sahiptir. Aldığı markalı ve en kaliteli yapıya sahip temiz ve sağlıklı ortamlarda hazırlayan Cihanser, bu konudaki ciddiyetine aldığı kalite belgeleriyle de tescillemiştir.

Cihanser, buradan yola çıkarak gıda üretimi sektöründe profesyonel olmadan uzun yıllar deneyim kazanmış bir kadronun bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Cihanser Gıda üretiminde hijyen, lezzet ve kalite unsurlarını içeren standartlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterileri için fark yaratmayı ilke edinmiştir. Bünyesindeki uzman kadrosunun birikimlerini birleştirerek geliştirdiği üretim anlayışı ile sözkonusu standartlarına gıda üretimi yapmayı hedeflemektedir.

Ürünlerimiz;

  • Beyaz Peynir
  • Gravyer Peyniri
  • Kaşar Peyniri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.