• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
81 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Soykan GÜLSEÇEN
  • ADRES: DOSAB Leylak Sokak No: 5 Üst Bina Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 267 07 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

1984 yılında faaliyetlere başlayan Seçen Tekstil bünyesindeki iplik büküm tesisi, 2011 yılında bağımsız bir işletme haline dönüştürülerek Seçen İplik ve Büküm fabrikası kurulmuştur. Çeyrek asırlık iplik tecrübesiyle başta ev tekstili ve giyime yönelik kumaşların ipliklerinin üretilmesinde uzmanlaşmıştır.

Aynı kaliteyi sürekli servis etme misyonuyla üretimlerine devam eden Seçen İplik, farklı fantezi ipliklere ve büküm ihtiyaçlarına cevap sunarak iplik konusunda müşterilerinin çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır.

Dokuma geçmişine sahip olmanın verdiği tecrübe ve iplik hassasiyet sayesinde, üretimin her aşamasında kaliteyi ön planda tutmaktadır. Servis ettiği hammaddelerin sorunsuz bir biçimde yarı mamul ve mamule dönüşmesi için baştan sona çözüm ve Ar-Ge merkezi olarak konumlanmaktadır

Ürün portföyünde fantezi iplikler ,bükümlü floş ve bükümlü polyester iplikler ağırlıklı olarak yer almaktadır. Fantezi iplik çeşitlerimiz; S-Z Büküm, Muline İplikleri, Nope, Firuze, Buklet, Makarna, Kord, Devore İplikleri, MX Katlamalar, Flamlı Katlamalar, Simli Katlamalar, Nylon ve Pes Monoflaman Katlamalar

Seçen İplik, müşteri odaklı yaklaşımıyla floş ve polyester bükümlü ipliklerin üretim ve satışında sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Dünya’daki Kumaş ve Ev Tekstil’i fuarlarını sürekli yerinde takip ederek, fuarlardan aldığımız bilgiler doğrultusunda iplik koleksiyonumuzu oluşturmaktayız.Şirket kültürümüz hızlı,değişken ve kalite odaklılığa önem verir.

Her yıl düzenli olarak makine yatırımı yapan firmamız yeni yapılan Fantazi İplik ve Kilit Büküm yatırımı ile Pamuk, Viskon, PES, Floş, Yün, Keten, Kesik Elyaf, Tencel, Modal, Nylon ve Polyviskon ve Akrilik gibi her türlü iki ya da üç ipliği birbirine büküp katlayabilmektedir ve Nope,Buklet,Firuze gibi efektli ve özel beslemeli iplik üretebilmekteyiz.

Ürün portföyünde fantezi iplikler ,bükümlü floş ve bükümlü polyester iplikler ağırlıklı olarak yer almaktadır. Fantezi iplik çeşitlerimiz;S-Z Büküm,Muline İplikleri,Nope,Firuze,Buklet,Makarna,Kord,Devore İplikleri,MX Katlamalar,Flamlı Katlamalar,Simli Katlamalar,Nylon ve Pes Monoflaman Katlamalar.
Üretilen iplikler ile örme,triko,brode,dokuma ve jakar kumaş üretimlerinde kullanılmaktadır. İpliklerimiz Ev Tekstil’i sektöründe Perdelik,Döşemelik Kumaş,Brode,Kadife,Havlu ve Halı üretimlerinde kullanılmaktadır.Ayrıca ipliklerimiz Giyim Endüstrisinde Erkek Giyim,Bayan Giyim,Örme,Triko,Çorap,Eşarp,Dantel ve Nakış üretimlerinde kullanılabilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.