TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
971 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Manisa Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Anafartalar Caddesi No: 5 Yunusemre / MANİSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 236 233 36 36
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Mart 2005 tarihinden bu yana Türkiye’nin önde gelen sanayi bölgelerinden olan Manisa Organize Sanayi Bölgesi içinde; 7.000 m2 kapalı alan üzerinde, 150 kişilik kalifiye personel kadrosu; Yarı ve tam otomatik üretim amaçlı makine parkuru ile kurulmuş ve Havlu Radyatör üretiminde öncü olma hedefiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız; 2006 yılının Haziran ayında İsviçrenin köklü firmalarından Zehnder Group A.G. ile ortaklık imzaldıktan sonra 2011 yılında %100 Zehnder Group A.G. firması olmuştur. Zehnder Group, 1889 yılında İsviçre’de Aargau Kantonunda kurulmuştur. Isıtma sektöründen birçok ürünün dizaynını ve patentine sahip olan Zehndergroup aynı zamanda Havlu Radyatörü 1980 yılında ilk geliştirmiş olan şirkettir. Dünya çapında 3.000 çalışanı ile dünyanın 30 ülkesinde faaliyet göstermektedir.

Havlu radyatör üretimi konusunda başarılı bir geçmişi bulunan idari ve teknik kadromuz, üretimde kullanılan malzemelerin genel anlamda SIZDIRMAZLIK sorunları oluşturabildiğini ve yine üretim malzemelerinden krom kaplamada kullanılan ürünlerde DAYANIM problemlerinin oluştuğu konusunda deneyim sahibi olup bu gibi sorunlara en kısa sürede tecrübeleri ile çözüm bulmaktadır

 

Nace Kodu: 25.21.10

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.