TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,403 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi Hasan Türek Bulvarı No: 12 Yunusemre / MANİSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 236 214 06 20
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Ana faaliyet alanı ev tipi gazlı pişirici cihaz komponentlerinin üretimi ve satışı olan Sabaf Beyaz Eşya Parcaları San ve Tic Ltd Şti., %100 yabancı sermayeli bir şirket olarak 2011 yılında Manisa’da   kurulmuştur. Şirket, merkezi Italya / Brescia’da bulunan Sabaf SpA’nın Türkiye üretim yatırımıdır. Sabaf SpA, 50 yılı aşkın süredir ev tipi pişirici cihazlarda kullanılan gaz valfleri, ocak ve fırın yanıcıları gibi komponentleri üretmektedir.Üretiminin yaklaşık %50 si İtalya’da satılmaktadır. Geri kalan %50 ise başta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya ihraç edilmektedir. Üretim kabiliyeti, satış adetleri ve yıllık cirosu ile Sabaf, kendi alanında dünya lideri konumundadir.Sabaf, 2000 yılında yine kendi alanında dünya lideri olan Faringosi Srl firmasını da bünyesine katarak, beyaz eşya üreticileri için menteşe üretimine de başlamıştır.

Ana ürün ailesi şu bileşenlerden oluşmaktadır:

Gaz valfleri: Bu komponentler, pişiricide bulunan gazlı yanıcılara giden gaz akışını regüle eder. Termostatlı olması halinde, gaz akışını pişirme ortamının sıcaklığını belirlenen seviyede tutacak şekilde kontrol eder. Ayrıca, alevin kazara sönmesi durumunda gaz akışını kesen donanımlara da sahip modeller bulunmaktadır.

Yanıcılar: Beslenen gaz ile ortamdaki havayı karıştırıp yanmasını sağlayarak, bir veya birden fazla alev halkası oluştururlar ve pişirme için gerekli enerji kaynağını oluştururlar.

Menteşe: Fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünlerin kapılarının uygun ve dengeli biçimde açılmasını ve emniyetli şekilde kapanmasını sağlayan komponentlerdir.

Ayrıca ana ürün gamını tamamlayan yardımcı aksesuarlar da Sabaf tarafından üretilmektedir. Bunun yanında, Sabaf sahip olduğu tecrübe sayesinde müşterilerine Arge alanında destek vermekte, kendisinin üretmediği komponentler için de doğru ürün ve tedarikçiler ile müşterisini buluşturmaktadır.

Sabaf, gazlı pişirici pazarı için demir içermeyen alaşım komponentlerin tasarımı ve üretiminde güçlü bir şekilde özelleşmiş bir firmadır. Sabaf; kalite, dayanıklılık ve ürün güvenilirliği konusunda en yüksek standartları yakalamak için çalışmaktadır.

Sabaf proses ve ürün inovasyonunu daha da geliştirmek için son teknolojik çözümlere ve çalışanların profesyonel yeteneklerinin geliştirilmesine yatırım yapmaktadır. Bu yatırımlar, şirket için rekabet avantajı sağladığı gibi, daha fazla güvenlik ve daha az çevresel etki şeklinde toplumsal gelişime fayda da sağlamaktadır.

Dünya genelinde 1000’e yakın çalışanı olan Sabaf SpA holding, aşagidaki şirketlerden oluşmaktadır:

Sabaf Italya

Sabaf Brezilya

Sabaf Türkiye

Sabaf Meksika

Sabaf USA

Sabaf Çin

 

Nace Kodu: 27.52.06

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.