TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,193 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Biga Organize Sanayi Bölgesi Balıklıçeşme Mevkii Biga - Çanakkale / Türkiye
  • TELEFON: +90 286 324 38 30
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Royal Foods AŞ , 2004 Yılında Biga Organize sanayi bölgesinde kurulmuştur. Konserve ve tarımsal ürünlerin işlenmesi amacıyla başlattığı yatırımlarını 2005 yılında tamamlayarak , Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretime başlamıştır.Tesislerindeki son sistem makineleri ve geniş ar-ge imkanları sayesinde yurtiçi ve  ağırlıklı olarak  yurtdışı pazarlarda gıda sektöründe hizmet vermektedir.

Firmamız, bugün 18 bin metrekarelik  arazi üzerinde dünya standartlarındaüretim yapmakta olup konserve ve tarımsal ürünlerin ihracatında uzmanlaşmış bir kuruluştur.

Közlenmiş biber başta olmak üzere yesil biber, jalapeno biber,  pancar turşusu, zeytin, kapari , muhtelif turşu ve kurutulmuş domatesten oluşan ürün çeşitlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek lezzetini dünya mutfaklarına taşımaktadır.

Kurulduğu günden bu yana,   hammadde girişinden ürünün tüketiciye ulaşmasına kadar ürünlerini kalite kontrol aşamasından geçirmektedir.
Bu doğrultuda Royal Foods AŞ, ISO 9001 , ISO 22000,  FDA , KOSHER (K-STAR) gıda güvenliği yönetim sistemi belgeleri, HACCP sistemi  ile BRC Global gıda standardı yönetim sistemlerini uygulayarak kaliteden ödün vermeden üretimini sürdürmektedir

Royal Gıda AŞ Kalitesine güvenerek ürünleriyle Amerika, Avustralya, Kanada başta olmak üzere AB ülkeleri,İngiltere ve Yeni Zelandaya ihracat yaparak Türk ve Dünya  tüketicisinin  damak tadına ve mutfağına hitap etmeye devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.