Renege Tıbbi Ürünler San. Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,158 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Salihli OSB 302. Cadde No: 23 Salihli - Manisa / Türkiye
  • TELEFON: +90 236 742 51 40
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Tek odak noktamız hastalar üzerinde daha büyük bir etkiye sahip olabileceğimizi düşündüğümüz uzmanlığımızı Hemodiyalize uygulamaktır. Ürünlerimizden ve hizmetlerimizden faydalanmayı bekleyen milyonlarca hastanın olduğunu biliyoruz. Böylece tüm çabalarımız tek bir noktaya doğru: kaliteli, güvenli ve etkili özel HEMODİYALİZ ürünlerini sürekli olarak sunarak hastanın sağlığını korumak ve geliştirmek .

RenEge, diyaliz hastaları için seçilmiş geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. “Yeni teknoloji Sanitum Diyalizerler, Hemodiyaliz Çözümleri, Dezenfektanlar, Bikarbonat kartuşları, Kan dolaşımları ve Diarraneedle fistül iğnesi.” RenEge, son derece otomatik üretim tesisimizde özenle seçilmiş hammaddeler kullanarak üretilmektedir ve müşterilere ve hastaların ihtiyaçlarına en iyi uyarlanmıştır. Tam bir servis orijinal ekipman üreticisi (OEM) olmakla birlikte, müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılarken RenEge, müşterilerine RenEge kalite, tutarlılık ve zamanında teslimatın garantisidir. İlk ürün konseptinden son ambalajlamaya, kaliteye olan bağlılığımız, müşterilerimizin alt satırlarına değer katar.

RenEge, Türkiye’de hemodiyaliz pazarında en başarılı yerel oyunculardan biridir. Hemodiyaliz ürün ve hizmetleri geniş bir yelpazede Türkiye genelinde ve yakın çevresinde tıbbi bakım desteği. Şu anda küresel pazarda da tanınan Türkiye’deki öncü olma ününü hak ediyordu. Uluslararası üretim yapısının bir parçası olarak, Türkiye’de ve çevremizdeki en büyük ve en modern üretim alanına sahibiz, bu da sürekli olarak yüksek standartları koruyor ve en zorlu kalite standartlarını aşıyor. Bunu yönetmek için RenEge, hemodiyaliz çözümleri ve sarf malzemeleri için Avrupa’nın en modern ve son derece otomatik üretim tesislerinden birinde kullanılan ultramodern teknolojilere güvenir. Her ürün ile RenEge, müşterilerimiz ve hastalarımız için yüksek kalite, emniyet ve maliyet etkinliğini onaylar.

Ürünlerimizin güvenilirliği ve performansının, hastanın yaşam kalitesinde büyük bir fark yarattığını kabul ediyoruz. Çalışmalarımızı kalite için fedakar olmayan bir özveriyle ve resmi kurumlar ile Avrupa İlaç Ajansı ile tam uyumlu olarak halledeceğiz. RenEge’in birinci sınıf kalite yönetim sistemini korumasına katkıda bulunan test, güvenlik, etkinlik, üretim, etiketleme ve dağıtım gibi gereksinimleri yönetirler. RenEge’nin geliştirdiği, ürettiği veya sattığı tüm ürünlerle ilgili tüm eyalet ve yerel yasalara ve düzenlemelere uyma politikasıdır.

RenEge periyodik olarak kalite yönetim sistemini değerlendirir ve gözden geçirir ve ürün ve hizmet kalitesini yükseltmek için sürekli geliştirmeyi izler. Günümüzün başarısının yarını garanti etmediği gerçeğinin farkındayız. Böylece planlamamızda kalite yönetimi öncelikle gelir.

Sürekli olarak kaliteyi gözümüzde tutuyoruz. Bunun bir sonucu olarak, dünya genelinde ortak bir gereklilik olmamasına rağmen “temiz oda konsepti” üretim sahamızda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Son derece steril bir alanda bile hemodiyaliz çözümleri üretilmektedir. Arteryal venöz setlerimiz ve DIARRANEEDLE marka fistül iğnesi üretim sahamızda yer alan “sınıf 10000 temiz odalar” da üretilmektedir. Üretim ve dolum alanlarındaki tüm malzemeler Avrupa standartlarına uygun AISI 316 L kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Kapsamlı bir su arıtma sisteminin kesinlikle kritik öneme sahip olduğunu kabul ederek, RenEge, dünya çapında dev şirket DWA gibi uzmanlarla gelişmiş işbirliği geliştirerek çözümlerimizdeki merkezi spesifik madde olarak yüksek su kalitesini garanti altına almıştır.

Son derece otomatikleştirilmiş en yeni teknoloji sistemlerinin, üretimlerinde üst düzey kaliteyi korumak için yeterli olmadığını biliyoruz. En son teknolojik test sistemleri ile donatılmış laboratuarımızda test edilip onaylandıktan sonra, tüm ürünlerimiz güvenilir bir sağlık şirketi tarafından beklendiği gibi nihai bir optik denetimden geçer. Bu nihai muayene sonrasında ürünlerimiz imalata hazırdır. Çalışanlarımızın beceri ve üstün performansı sayesinde, en iyi çabalarımızı kullanarak, standartlarımızdan en az sapma belirleyip yapım öncesi düzeltici eylemleri tespit edebiliyoruz. Böylece, güvenlik sağlamakla birlikte RenEge’in özelliklerine uymayan minimum üretim riski ortadan kaldırırız.

Belirli müşteri gereksinimlerini karşılamak için, modern teknolojiye ve firma kalite standartlarına ek olarak, yüksek kaliteli hammadde ve yüksek eğitimli usta personel üretim sürecimizde temel dayanaklardır. Ürünlerimiz, yüksek seviyede kaliteyi korumak için standart yöntemlerle işlenir ve Laboratuvarımızda sürekli kontrol ve analiz.

Daha iyi hasta bakımı için tıbbi motivasyonumuzun bir sonucu olarak, üretim sürecinin her aşamasında RenEge’in en ciddi önceliği üretim kalitesidir. Böylece RenEge, müşterilerimiz ve hastalarımız için mümkün olan en iyi sağlık hizmetini sağlayan en son bilimsel gelişmelerden oluşan güvenli ve güvenli bir ortam yaratmıştır.

Hastalarımız ve müşterilerimiz RenEge kalitesini emanet ettiler ve sonsuza kadar emanet edebilecekleri bir şeydi.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.