• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
214 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fevzi POLAT
  • ADRES: Konya Organize Sanayi Bölgesi Işıktepe Sokak No: 21 Selçuklu / KONYA - TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 332 239 0011
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Poleks Makina, 1970 yılından bu yana prensibli vizyonu sayesinde , üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Firmamız ürün ve hizmet kapasitesi ile makine parkını daha kapsamlı ve kaliteli işler yapmak amacıyla sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Poleks Makine sektöründeki gelişmeleri takip eden çağdaş üretim anlayışıyla, pazardaki yeni talepleri karşılayabilen, yerli ve yabancı piyasada sektörün seçkin markalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Türkiye’de henüz üretimi yapılmayan makinalar üreten Poleks, deneyimli uzman kadrosuyla; başladığı motor yenileme makinalarının imalat çeşidini daha da genişleterek taşlama makinaları üzerinde de tecrübesini paylaşmaktadır. Günümüzde tamamen CNC kontrol ünitelere sahip makieneler üreten POLEKS , Kalite ve Yüksek müşteri memnuniyetini kendisine Misyon edinmiştir.

1997 yılından beri satıh taşlama makinalarının üretimini yapmakta olan Poleks, özel ebatlı siparişleri de imal edebilmektedir. 1970’lerde küçük ölçekli bir işletme olarak başladığı üretim serüveniyle, ilerleyen yıllarda tecrübelerini farklı iş sahalarında da genişleten Poleks; 2003 yılında Polmot firmasını kurarak, derinkuyu dalgıç motor ve pompaları, tek silindirli dizel motorlar üretmeye başlamıştır. Yatırımları bununla da kısıtlı kalmayıp 2009 yılında 3. kuruluşu olan Poldök firmasını kuran Poleks, yılların verdiği tecrübesini artık döküm sektörüne de geçerek devam ettirmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.