Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
673 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, 4. Cad. No:1 Ümraniye, 34775, İstanbul
  • TELEFON: +90 850 277 02 77
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1990 yılında küçük bir ofiste temelleri atılan Penta Teknoloji, bugün en gelişmiş küresel ve yerel teknoloji ürünlerinin dağıtımını hızlı, güvenli ve kusursuz şekilde gerçekleştiren, Türkiye’nin öncü teknoloji dağıtıcı şirketlerindendir. Penta Teknoloji, kurulduğu günden bu yana teknolojideki uzmanlığı, operasyonel verimliliği, farklı finansal çözümleri, güçlü dağıtım zinciri ve IT altyapısı ile iş ortaklarının daha verimli, daha kârlı ve rekabetçi olmaları hedefi ile çalışmaktadır.

 

40’ın üzerinde teknoloji markasının Türkiye dağıtıcılığını yapan Penta Teknoloji, 3.500’ün üzerinde aktif kanal oyuncusuna uçtan uca çözümler sunmakta ve teknoloji dağıtıcılığı alanında geliştirdiği katma değerli hizmetler ve dijitalleşmeye yaptığı yatırımlar ile öne çıkmaktadır. 2011 yılında, IT dağıtım sektörünün önde gelen isimlerinden Mersa Sistem ile stratejik ortaklık yaparak Yıldız Holding bünyesine katılan Penta Teknoloji; 2012 yılı sonunda Mersa Sistem ile Penta Teknoloji adı altında birleşmiştir. Takip eden yıllarda da, sektör liderliği hedefi ve katma değerli dağıtıcılığa yatırım yapma stratejisi doğrultusunda, Medyasoft, Ekip Elektronik, Beyaz İletişim ve Sayısal Grafik şirketlerini satın alarak ürün çeşitliliğini artırmıştır.

 

Bayinet V3 Nedir?
Penta Teknoloji’nin B2B e-ticaret portalı olan Bayinet’in yeni sürümüdür. Kullanıcı deneyimi araştırmaları ve farklı profillerdeki iş ortaklarının da görüşleri alınarak ERP, CRM ve iş zekası alt yapıları ile yeniden tasarlandı.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.