• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,495 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Payas Organize Sanayi Bölgesi Payas / Hatay
  • TELEFON: +90 326 755 80 50
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Hatay-Payas Organize Sanayi Bölgesi 02.01.1995 tarih ve 22159 sayılı mükerrer Resmi Gazetede yayınlanarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 1995 yılı Yatırım Programına ‘yeni proje’ olarak eklenmiş olup, 19.07. 1995 tarih ve 197 sicil numarası ile Organize Sanayi Bölgesi ilan edilmiştir. Sanayi Bölgemiz Hatay İli, Payas İlçesi sınırları içerisindedir.

Hatay-Payas Organize Sanayi Bölgesi, önceden kurulmuş ve faaliyetini sürdüren bir Sanayi Bölgesi iken daha sonraları Organize Sanayi Bölgesine dönüştürülmüştür.

Payas Organize Sanayi Bölgesi 53 hektarlık alan üzerine kurulmuş olup toplam 36 adet sanayi parseli bulunmaktadır. Bölgemiz dahilde bulunan Sanayi kuruluşlarının %98 oranında ağırlıklı imalat sektör guruplarından Demir ve Demir mamullerinin üretimi bulunmaktadır. Hatay-Payas Organize Sanayi Bölgesi’nin İskenderun Demir ve Çelik fabrikalarına 1 Km, TEM Otoyolu ve E–5 Karayoluna 0 Km, T.C.D.D. yollarına 3 Km, Limanlara olan uzaklığı ise 2 Km.dir.

Vizyon

Sunduğumuz hizmetlerde, evrensel kalite standartlarında mükemmelliği yakalamak, yaratacağımız farklılıklarla katılımcılarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, dünün deneyimlerinin ışığında yenilikçi anlayışımızla kalıcı ve örnek OSB modeli oluşturarak markalaşmak.

Misyon

Katılımcılarımızın beklentilerinin de ötesinde çağdaş, yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmak, bu hizmetleri sunarken aynı zamanda çevrenin ve toplumun ihtiyaçlarını ön planda tutmak, etik değerlere sadık kurumsal yapımızla bugüne dek olduğu gibi gelecekte de kalıcı ve örnek projelere imza atmak.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.