TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,088 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İnegöl Organize Sanayi Bölgesi 2. cadde No: 24 İnegöl / BURSA
  • TELEFON: +90 224 714 81 29
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1940 yılında Mehmet ÖZEL tarafından kurulan ÖZEL TEKSTİL, sürekli büyüyen ve gelişen yapısı ile bugün 3. Kuşak tarafından yönetilen , uluslararası ve yurtiçi pazarlarda tanınan, adından söz ettiren , yenilikçi ve kaliteli ürün politikası ile kendisini bu pazarlarda kabul ettirmiş tamamen entegre bir dokuma kumaş üreticisi haline gelmiştir. ÖZEL TEKSTİL ,60 yıllık tekstil birikimini , özgün tasarımlar , doğru ve kaliteli servis anlayışı ile güçlendirmiş, yönetiminde yer alan yeni jenerasyonun çağa ayak uyduran , gelişen dünya taleplerine ve hızlı moda akımına aynı hızla cevap  veren anlayışı ile , markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir “hızlı moda ve tekstil” üretim merkezi olmuştur.

ÖZEL TEKSTİL , Bursa İnegöl Organize Sanayi Bölgesindeki 11.000 m2 kapalı alanlı tam entegre fabrikasında, aylık ortalama 1.25 milyon metre kumaş üretimini , yerli ve uluslararası pazarlardaki değerli marka ve konfeksiyoncu müşterileri ile buluşturmaktadır.

Yabancı tasarım danışmanlarımız, yetenekli Ar&Ge mühendislerimiz ile yılboyu süren bir işbirliği içerisinde olarak, 2 ana koleksiyon ve bunun yanında her ay pazar taleplerine göre belirlenen temalar eşliğinde kapsül kolleksiyonlar oluşturmaktadır. Koleksiyon ağırlığı bayan üst grup (bluz, gömlek, elbise) olmakla beraber , ağır gramajlı pantalonluk ve ceketlik grubumuz ile, yine bir süredir servis vermekte olduğumuz chanelle/bouclet kolleksiyonumuz ile değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sürekli gelişen ve değişen moda akımlarına ayak uydurabilmek için, ÖZEL TEKSTİL tasarım ve Ar&Ge ekipleri, innovatif ve farklı ürünler imal etmek, bu ürünleri müşterilerimize en doğru kalite ve en doğru fiyattan servis edebilmek için gerekli farklı ve yenilikçi elyaf, iplik, boyar madde ve kimyasalları araştırmak, bunları kullanabilecekleri makine-techizatları bulmak ve fabrikamıza kazandırmak konusunda yetkilendirilmekte, bu konuda ÖZEL TEKSTİL ailesi, tüm fertleri ile  hiçbir maddi ve manevi yatırımdan kaçınmamaktadır.

Çevreye duyarlılık, insan sağlığına saygı, ÖZEL TEKSTİL için vazgeçilmez unsurlardır. Kullanılan hammadde ve kimyasallardan, bunların kullanıldığı  makine ve proseslere, tüm çalışanların çalışma ortamlarının sağlıklı ve çalışabilir olmasından , tüm bu elementlerin sürdürülebilir olmasına kadar tüm materyal ve süreçler, insan sağlığı ve çevreye duyarlılık açısından dikkatle takip edilmekte, gerekli standartlaştırma, sertifikalandırma ve iyileştirilmeler yapılmaktadır.

ÖZEL TEKSTİL, insan ve çevre sağlığına duyarlı ürünleri, insan ve çevre sağlığına duyarlı hammadde ve üretim prosesleri ile yapar.

Amaç tektir…”Müşterilerimize kendilerini ÖZEL hissettirmek”. Şirketimizin ismi, anlamı ile bu amaca hizmet etmektedir.
ÖZEL TEKSTİL , “ÖZEL Tekstil Şirketi” demektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.