• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
321 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Atatürk organize Sanayi Bölgesi 10049 Sokak No: 5 Çiğli - İzmir / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 444 00 86
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ÖZÇE Demir Çelik’in kuruluş hikayesi üç kuşak öncesine dayanıyor. Özbaş Ailesinin büyükbabası Ahmet Özbaş’ın 1918 yılında Manisa’nın Salihli ilçesindeki demir atölyesine attığı adım, geçtiğimiz yüzyılda başlayıp bugün hala devam eden hikayenin de ilk adımı oldu. Ahmet Özbaş’ın kaya gibi demire ateşle yeni bir şekil verirken hissettiği tutku, oğlu Çetin Özbaş ve bugün de Ali Özbaş ile nesilden nesile geçen mirası oldu.

Bir asırlık birikimin kazandırdığı teknolojik bilgi, deneyim ve güç ile bugün Demir-Çelik sektöründe en tanınan ve aranılan şirketlerden biri  olan ÖZÇE, bu süreçte daha kaliteliyi daha ekonomik olarak sunma ilkesinden hiç vazgeçmedi. Deneyimlerini, gücünü müşterileriyle paylaşarak sarsılmaz bir güven oluşturdu.

ÖZÇE, müşterilerinden aldığı bu güvenle 2004 yılında Steellines markası altında lazer kesim, punch pres ve lazer okuyuculu CNC abkantlar alanında dünyanın en büyük üreticilerinden olan Alman Trumph  ve Belçika menşeli LVD marka işleme makinaları ithal ederek, saç işleme merkezini kurdu ve böylece demir-çelik sanayi sektörüne metal işleme alanında hizmet vermeye başladı.

Bugün Steellines, İzmir’in en büyük organize sanayi bölgesi olan Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki 10.000 m2 kapalı alandaki yeni üretim sahasına taşınarak yatırımlarına ve büyümesine devam etmektedir.

Yatırımlarına yurtdışında da devam eden ÖZÇE ilk yatırımını Ukrayna’ya yaparak Donetsk şehrinde 172 dönümlük bir arazi satın alarak yüzde yüz Türk sermayeli Steellines Ukranya‘yı kurdu.

ÖZÇE, şimdi sizi bir asırlık birikimin getirdiği deneyim, güç ve en büyük kazancın insan olduğu felsefesiyle tanışmaya ve bu güveni hissetmeye davet ediyor. En uygun fiyatı, en iyi stok kapasitesini, en kaliteli hizmeti en uygun şartlarda almak ve bu ayrıcalıklardan faydalanmak için aramanızı bekliyor.

Ürünler

Saclar

Hadde Ürünler

Profiller

Borular

Petek Kirişler

İnşaat Demirleri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.