• turkosb@gmail.com
 • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,364 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Adnan Menderes Bulvarı, 129. Cadde No: 6 Kazan / Ankara
 • TELEFON: +90 312 815 54 00
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1988 Yılı mart ayında “Orhun Pazarlama Anonim Şirketinin” kısaltılmış ismi olan ORPAŞ olarak faaliyetine başlayan şirketimiz; başlangıçta pazarlama ve satış işleri ile uğraşmış ve bu alanlarda başarılı hizmetler vermiştir.

ORPAŞ, kuruluşundan itibaren iki yıl kadar kırtasiye malzemeleri, medikal malzemeler, eğitim donanımları, profesyonel mutfak malzemeleri pazarlama ve satışı yapmış, aynı zamanda eğitim kurumlarına pul fotoğraf tabir edilen fotoğrafçılık hizmetleri işi ile uğraşmıştır.

ORPAŞ, kamudaki hizmet işlerinin özelleştirilmesinin yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte, 1990 yılından itibaren hizmet sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu zamana kadar geçen süre zarfında kamu kuruluşlarına ve özel sektöre temizlik, ilaçlama, bahçe bakım, peyzaj, bilgisayar veri girişi, hasta-ziyaretçi yönlendirme hizmetleri, halkla ilişkiler ve çağrı merkezi işletmenliği gibi hizmet işlerinde faaliyet gösteren,    23 yıldır kesintisiz hizmet veren sektörün en istikrarlı birkaç firmasından birisi olmuştur.

Şirketimiz hizmet sektöründe faaliyetini sürdürürken, 1999 yılında Ankara Kazan ilçesi Saray mahallesinde, 6.000 m2 sanayi imarlı arsası üzerine 2.300 m2 fabrikasını yaparak üretim sektöründe de varlığını göstermiştir. 2005 yılında Lazer Kesim, CNC abkant başta olmak üzere sac işleme ve çelik konstrüksiyon işleri ve hizmetleri yapmak üzere altyapısını tamamlayarak fabrikasını faaliyete geçirmiştir. Müşterilerine çeşitli alanlarda tam hizmet sunabilecek kapasiteye sahip alt yapısı ve teknik ekibi ile birçok markaya endüstriyel ürünler alanında ürün, makine ve proje sunmuştur.

2010’lu yıllarda makine parkuru genişleten ORPAŞ, kesim, baskı ve montajı da kendi bünyesinde yapmak üzere kamu kurumlarına yol ve güvenlik levhaları üretimine başlamış kısa zamanda sektörün lider firmalarından birisi haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim ilkesi ile hareket eden ORPAŞ; ISO 9001:2008 kalite sertifikası ile tescillenmiştir.

Bugün 25. yılına ulaşan ORPAŞ, sektördeki gelişmeler ışığında AR-GE ekibinin yaptığı araştırmalarla enerji verimliliği alanında yeni çalışmalar ve projeler yürütmekte, bu sektörde de yeni atılımlar yaparak yoluna devam etmektedir. Her geçen gün daha da büyüyen ve tüm  iş alanlarında başarı gösteren ORPAŞ, bünyesinde 3.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Ürünlerimiz

 • Dezenfeksiyon Sistemleri (Araç dezenfeksiyon sistemleri, insan dezenfeksiyon sistemleri, hayvan dezenfeksiyon sistemleri)
 • Yıkama Sistemleri,
 • Trafik Ürünleri,
 • Çiftlik Ürünleri,

 

Araç Dezenfeksiyon Sistemleri

Sisleme Yöntemi İle Araç Dezenfeksiyon Sistemi

ORPAŞ ADS’nin geliştirdiği Araç Dezenfeksiyon Sistemi (ADS), artık araçların dezenfeksiyon kabini içinde, yerleştirilen, çok sayıda memeden oluşan ve 5 mikrona kadar parçalanmış dezenfektan sıvının sisleme yöntemiyle aracın en ayrıntılı bölümlerinin dezenfektan malzeme ile teması gerçekleşmektedir. Böylelikle, az dezenfektan malzeme kullanılarak sağlıklı ve hijyenik bir dezenfeksiyon sağlanmaktadır.
Kabin Sistemi

Sisleme yöntemi ile dezenfektan malzemenin ekonomik kullanılması sonucu, gereksiz personel kullanımı ortadan kalkmakta, çalışanların ve hayvanların sağlığı korunmakta, otomatik, doğru, verimli bir dezenfeksiyon işlemi gerçekleşmektedir.

Sisleme yöntemiyle araç dezenfeksiyonu kabin sistemi ve tak sistemi olmak üzere iki şekilde gerçekleştirilir. Ancak, Tak Sistemi yeterli bir dezenfeksiyon sağlayamadığı için pek kullanılmamaktadır.

 

Hizmetlerimiz

 • Mühendislik,
 • Lazer Kesim,
 • CNC Büküm,
 • Robot Kaynağı
 • Talaşlı İmalat,

 

Robot Kaynağı; Robotlu kaynak sistemimiz 7/24 hizmetinizde

Kesim ve büküm uygulamalarının yanı sıra sac, alüminyum ve paslanmaz çelik konstrüksiyon bileşenlerinin tasarım, üretim ve kaynak işlemleri firmamız bünyesinde Uluslararası standartlarda, kaynak mühendisi gözetiminde profesyonel kaynakçılar tarafından yapılmaktadır. Tesisimizde bulunan FANUC ARC Mate 120iL Kaynak Robotu ve MİGATRONİC BDH Puls Sync 550 A Kaynak Makineleri ile pulse kaynak metodu uygulanabilmektedir.
Standart kaynak kalitesi imkanı sunan bu ekipman, kaynak alanında 24 saat kesintisiz çalışma ile hızlı ve kaliteli üretim sağlamaktadır ve 2.5 metre yarıçaptaki çalışma aralığıyla büyük parçaların da kaynağını kolaylıkla yapması mümkün olmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.