• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
7 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Konya Organize Sanayi Bölgesi Evrenköy Cd. 3. Nolu Sk. No:4 Selçuklu / Konya / Türkiye
  • TELEFON: +90 332 248 95 63
  • FAX: +90 332 249 61 12
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.onallar.com.tr
  • E-POSTA: onallar@onallar.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Konya Organize Sanayi Bölgesi Evrenköy Cd. 3. Nolu Sk. No:4 Selçuklu / Konya / Türkiye

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Geçmişten gelen bir üstünlük; Önallar… Önallar; Türkiye’nin en iddialı ilaçlama makinesi üreticilerinden biri yapan 44 yıllık makineleşmenin tarihidir. Yenilikçiliği, dinamizmi ve girişimciliği Önallar şirketini ilaçlama sektöründe öncü yapan niteliklerdir. Yüksek kalite ve uzmanlık… Kalitemiz; tecrübemiz, uzmanlığımız ve araştırmalarımızdan geliyor. Bu, 44 yıllık bir faaliyetin sonucudur. Yurtiçi ve yurtdışı müşteri ile çalışma yeteneği ve işbirliği, Önallar ‘ı fonksiyonel eğilim ve teknolojik gelişmesinde zirveye çıkardı. Müşterilerden gelen olumlu geri dönüşler kalitemizin göstergesidir. Önallar müşterisi hangi ürünü alacağını bilir ve alır.

 

Verimli endüstriyel bir organizasyon ve etkili bir ticaret anlayışına güvendiği için, müşteri karlı bir yatırım yaptığını bilir. Yeni bir Önallar ürünü satın almak istediğinde, eski Önallar makinesinin iyi bir piyasa değerinin olduğunun bilincindedir. Yıllardır en büyük uluslararası pazarların içinde, etkili bayilik sistemine ve 45 den fazla ülkedeki ortaklarına piyasa ihtiyaçları konusunda özenli olduğu için güvenir. Dünyanın en önemli uluslararası fuarlarına katılım, Önallar ‘a yerel ihtiyaçları belirlemeyi ve çok avantajlı tedbirler sunmasını sağlar.

 

Destek hattı…

Destek hattı ve yardım, kaliteli yatırım yapanlar için önemlidir. Önallar müşterilerine performansı etkili ve sürekliliği olan makineler sunar. Destek hattının öneminin farkındayız, bu hususta bayilikler ve satış yapanların yardımı büyük.

 

Sürdürülebilir gelişim…

Günümüzde çevreyi düşünmeden kalkınmadan söz edemeyiz. Sürdürülebilir kalkınma; doğaya saygı göstererek, insanlık ve ekonomik üstünlüğün değeri için manevi bir zorunluluktur. Önallar, gelişimin muhafaza edilmesi için görevini ve araştırmasını makine üretimine uygun olarak yerine getirmiştir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.