TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,252 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Karanfil Sokak No: 4 Osmangazi / BURSA
  • TELEFON: +90 224 261 11 22
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Nurel Tekstil, 40 yıllık deneyimi ile eşarp, şal ve pareo gibi bayan tekstil aksesuarlarında uzmanlaşmıştır. Ayrıca, tesislerimizde ev tekstili için fantezi iplik, iç çamaşırı ve dış giyim için dantel üretimi yapılmaktadır. Başta Orta Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Kuzey Afrika olmak üzere yirmiden fazla ülkeye ihracat yapmaktayız.

Üstün kalitede ürünler sunma yolundaki çabalarımızı takdir eden müşterilerimizle kurduğumuz uzun süreli ilişkilerimiz sayesinde dünyanın her tarafına yayılmış geniş bir memnun müşteri ağına sahibiz.
Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun kaliteli ürünlerimizi zamanında teslim etmeye kendini adamış olan firmamızın müşteri portföyü 40 yıllık üstün hizmetlerimizin kanıtıdır.

İşine bağlı ve profesyonel şirket yönetimi sayesinde kurulduğundan beri karlılığını arttıran şirketimiz geçen sürede yeni müşteriler kazanmıştır. Güvenilirliğimiz ve profesyonelliğimiz sayesinde uzun süreli ilişkiler kurduğumuz müşterilerimiz için değerli bir iş ortağı konumuna ulaştık.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.