• turkosb@gmail.com
 • +90 (532) 623 09 45

GOLD NBS Yedek Parça San. Tic.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
321 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Asri Sokak No: 85 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
 • TELEFON: +90 224 261 55 24
 • FAX: +90 224 261 55 58
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.nbshose.com
 • E-POSTA: info@nbshose.com
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Asri Sokak No: 85 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

NBS Yedek Parça Sanayi ve Ticaret yeni teknoloji yatırımlarını da yaparak Silikon Kauçuk Sektörün de yerini almıştır. 2004 yılında Nuri BİNAY tarafından kurulan NBS Yedek Parça Sanayi ve Ticaret,      -60ºC / +200ºC sıcaklıklarda çalışabilen intercooler ve turbo charge hortumları hakkında yüksek tecrübe sahibidir. Kalite ve üretim yönünden sektörün her talebine ve ihtiyacına cevap verebilmektedir. NBS Yedek Parça Sanayi ve Ticaret ’in yönetim felsefesinde, Müşteriye zamanında hizmet, alternatif çözümler sunmak, kalitesini en üst seviyede tutmak ve aynı zamanda en son teknolojileri takip ederek uygulamaya koymak ön planda gelmektedir.

NBS Yedek Parça Sanayi ve Ticaret ’in yönetim felsefesinde, ülkemiz gelişen globalleşme ortamında, müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlayarak otomotiv yan sanayinde faaliyetini üst seviyelere çıkarmaktır. Bu gelişmeler ışığında, çalışanlarının kalite bilincini geliştirmek, zamanında istenen nitelikte üretim yapmak, kalite ve verimliliği geliştirerek, rekabetçi fiyatlar ve alternatif ürünler sunarak, global rekabet ortamında en son teknolojileri takip edip uygulamaya konmasını ön planda tutmaktadır.

Kalite Yönetim Sisteminin gerekli olduğu bilinci, bu sistemi, ISO/TS 16949:2002 Kalite Yönetim Sistemine taşımıştır. Firmamız bu felsefe doğrultusunda ülke ekonomisine de katkıda bulunarak faaliyetlerini sürdürecektir.

 

Ürünlerimiz

 • Soğutma Hortumları,
 • Turbo Hortumları,
 • Hortum Dizayn

 

Soğutma Hortumları: Otomotiv Sanayi,Deniz Makineleri, Ağır İş Makineleri Sanayi,Endüstriyel ve Özel uygulamalarında kullanılan nitelikli soğutma hortumlarıdır.

Turbo Hortumları: Otomotiv Sanayi, Deniz Makineleri, Ağır İş Makineleri Sanayi, Endüstriyel ve Özel uygulamalarında Turbo ve yüksek ısı devrelerinde kullanılan nitelikli soğutma hortumlarıdır.

Hortum Dizayn: Müşteri spesifikasyonları ışığında özel hortum üretimi.

 

Neden Silikon?

NBS , hortum üretiminde sadece en yüksek kalitede silikon hammadde kullanır ve bu sayede bu kayda değer çok özel maddenin yüksek avantajını garanti eder . Silikon , bir özellik , nitelik servetine sahiptir , bu da , bugünkü otomotiv sektöründeki hortum uygulamalarında en iyi ve ideal seçimdir.

Sundukları :

Atmosferik oksijen , ozon , su , güneş ışığı ve ultraviole radyasyona karşı

yüksek mukavemet.

Çok iyi gerilme direnci .

Düşük ve yüksek sıcaklıklarda , çok iyi esneklik ve uzun ömür .

Basınca karşı mükemmel direnç .

Yüksek elektrik yalıtım kalitesi .

Silikon’un ana fiziksel sağlamlılığı , silikon ve oksijen atomlarına , sentetik bir elastomer olma alternatifini sağlayan kendi eşsiz moleküler omurga yapısının bir sonucudur. Buna ilave olarak muhtelif güçlendirici bezler ile birleştiğinde , uzman mühendislerimiz sonsuz bir desen ve çeşit olanakları ile karşı karşıya kalıyorlar . Silikon , az sayıda üretim parçaları için ideal bir maddedir .Üretim prosesimizden ötürü , gelen az miktarda parça taleplerini düşük kalıp masraflarında üretmeye vakıfız . Aynı zamanda , komplike şekillerdeki hortumlarıda , sektördeki talepleri tam anlamıyla karşılamak adına oldukça kısa sürelerde üretmeye vakıfız. Silikon , hızlı değişen dünyamızda çok önemli , kayda değer bir rol oynuyor ve NBS , etkin Ar-Ge süreçleri ve çalışmaları ile müşterilerine daha büyük kazançlar ve menfaatler sunmayı taahhüt ediyor .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.