Motus Otom. Mak. Meta. San. Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
786 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Konya Organize Sanayi Bölgesi 9.Sokak No:37 42160 KONYA
  • TELEFON: +90 332 239 20 00
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kurulduğu 2003 yılından bugüne, kesintisiz olarak ” Yüksek Performans Paylaşılan Güç” sloganıyla sektöründe faaliyet gösteren MOTUS; güçlü altyapısı, gelişmiş makine parkı, yüksek kapasiteli üretimi, geniş ürün gamı, yetkin ve tecrübeli personeli ile ulusal ve uluslararası zeminde büyüyen bir markadır. MOTUS, sektöründe “kural koyan” uluslararası bir marka olmayı hedef olarak benimsemiştir.

 

Ürünlerinde yüksek kaliteli küresel grafitli dökme demir kullanan MOTUS, uzman metalürji mühendislerinin çalışmaları sonucu ülkemizde ilk kez uygulanan ileri teknoloji ile standart ölçü toleransları içinde dünya standartlarında kaliteli dökme demir krank mili üretmeyi başarmıştır. MOTUS, Avrupa’dan ithal ederek üretim hattına dâhil ettiği tam otomatik CNC taşlama tezgâhları (robot) sayesinde, çok düşük hata oranında (%0,1) üretim yaparak kalitesini daha da artırmıştır.

 

Üretimine ağır vasıta, iş makinesi ve ağır sanayi motorlarına uygun krank milleri ile başlayan MOTUS, binek ve ticari araç motorlarına yönelik krank millerini de ürün yelpazesine eklemiştir. 20.000 m2 Fabrika alanına sahip tesislerinde krank mili ve İş makinesi Kazıyıcı-Koruyucu Parçaları üreten ve üretiminin çoğunluğunu Avrupa’ya olmak üzere 6 Kıta’ya ihracat yapmaktadır.

 

Standartların üstünde yüksek kaliteli krank milleri üretmek amacıyla sürekli yenilikçi teknolojileri takip eden ve kullanan MOTUS’un ana hedefi müşterileri ve bayileri ile karşılıklı güvene dayak işbirliğini sürdürülebilir kılmaktır. Bu amaçla İstanbul, İzmir, Ankara, Adana ve Konya bölgelerinde, müşterilerinin teknik destek taleplerini karşılamak üzere donanımlı SSH ekibi bulundurmaktadır.

 

Üretim

  • SCF İş Makinesi Kazıyıcı ve Koruyucu Parçaları
  • Motus Krank Mili
  • Motus Döküm (Profesyonel döküm hattı, Küresel grafitli dökme demir, Kalıplama ve Laboratuvar testleri, Çelik döküm, Isıl İşlem, )

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.