TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,088 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Mustafa Karaer Caddesi No: 17 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 261 00 89
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1960’LARIN başında İzmir’de kurulan, Türkiye’nin ilk LPG firması Milangaz, müşteri odaklı bir yaklaşımla tüpgaz dağıtımı yaparak marka haline geldi. Bugün Türkiye’nin tüm illerinde, 900’e yakın ilçesinde kesintisiz tüp ve gaz ikmali yapmaktadır. Geçen zaman içerisinde, ülkemizin farklı noktalarına kurulan 24 dolum tesisi, 10 bini aşkın ana ve tali bayi ile Demirören kalitesini halka ulaştırmaya devam etti. Bugün Anadolu’nun pek çok bölgesinde LPG’nin adının Milangaz olarak kabul edilmesinin en önemli sebebi; “Hayatınız bizim için değerlidir” sloganı ile kaliteden ödün vermeden, üstelik yüzde 100 Türk Sermayesi ile çalışan bir marka olmasıdır.

Geniş dağıtım Ağı ve Kusursuz Hizmet
Milangaz, Türkiye LPG ithalatının yüzde 25’ini, yüksek kaliteli LPG ile gerçekleştiriyor. Likidgaz şirketini de markalaştırarak bölgesel yatırımlarını ve dağıtım ağını geliştiren Milangaz, bugün Türkiye’nin en ücra köşelerine kadar kalite standartlarından ödün vermeden hizmet veren bir dağıtım şirketler grubudur.

Ülkenin her noktasında
Türkiye’de bin 100 adet tüplü bayi, 283 adet perakende satış mağazası, 110 anlaşmalı ihale ve 250 dökmegaz müşterisine hizmet vermektedir. Milangaz, sektördeki 82 şirket içinde Türkiye’nin en ücra köşesine kadar LPG’yi ulaştırabilen, bunun altyapısını oluşturan ve tamamen kendi kontrolünde yürüten bir dağıtım şirketidir. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, uzman kadrolarıyla çalışmalarını sürdüren Milangaz, kalitesinden ödün vermeden, sürdürülebilir büyüme yaklaşımıyla yatırımlarına devam ediyor. Bu bağlamda, Türkiye’nin en büyük 3 LPG dağıtıcısından biri olan Milangaz’ın, toplam LPG depolama kapasitesi 145 bin m3’ten fazla (Türkiye’deki toplam kapasitelerinin yaklaşık yüzde 20’si). 2014 yılında Türkiye pazar payı (ortalama) yüzde 16,1 olan Milangaz’ın satışında, 2015 Ocak ayında geçen seneye göre (Ocak 2014) yüzde 7,18’lik bir artış gerçekleşti.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.