• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
638 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Doğan TÜRKMEN
  • ADRES: İvedik OSB 1463. Sokak No: 12 Yenimahalle / Ankara
  • TELEFON: +90 312 395 31 30
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Medsav 2007 yılından beri üretim ve tasarım dünyasına güvenilir, verimli ve profesyonel çözümleri; çevreye duyarlı, kaliteli ve maliyet etkin olarak sunar. Güvenilir eğitimli personelimiz ve son teknoloji makinalarımızla üretimin bir çok dalını müşterilerimizin hizmetine sunar ve tasarımlarımızda inovatif çözümler üretiriz. Müşterilerimizin bir çok ihtiyacını üretim tesimizde dışarıya bağımlı olmadan gerçekleştiririz. Dışarıya bağımlı olmamanın avantajını kullanarak kendimizi farklı kıldığımız esnek hizmet ve teknolojik alt yapımızla her zaman yarışmayı bir ileri taşırız.

Hizmetlerimiz

EDSAV’ın üretim ve inovasyon tutkusu müşterilerine en iyi ve en kaliteli ürünü en hızlı şekilde üretmesini sağlamaktadır. Üretimlerimizi ve tasarımlarımızı onlarca senelik tecrübeli ve ödüllü ekibimizle tüm üretim zorlıklarının ve problemlerin üstesinden gelerek nihai sonuca ulaşmaktayız.

Bütün yetkinliklerimiz ve esnek yapımızla savunma ve üretim sanayine hizmet veren lider firmalarla, inovatif ürüler üreten firmalara yetkin personelimizle kalıcı çözümler sunmaktayız. Üretimin bir çok dalını bünyemizde barındırarak, prototip üretim,seri üretim ve tasarıma kadar bir çok alanda müşterilerimize anahtar teslim ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Teknolojiyitakip eden ve yeniliklere çok hızlı adapte olan yapımızla yurt içi ve yurtdışı pazarlarda söz sahibi olma yolunda büyük adımlar attık.Bunu sürekli iyileştirmeyi ve sürekli eğitime verdiğimiz öneme borçluyuz.

  1. Üretim
  2. Prototip Üretim
  3. Ürün Geliştirme

Talaşlı İmalat; Hedefimiz müşteri isteklerine hızlı cevap verip doğru ürünü en hızlı ve en kaliteli şekilde üretmektir. Talaşlı imalat personelimizin hepsi tecrübeli birer CAD ve CAM kullanıcısıdır. Bu sayede aynı anda birçok tezgaha hızlı bir şekilde ayar yaparız. Fason imalat veya seri imalat üretimleri kabiliyetlerimiz dahilindedir. Talaşlı imalat yöntemlerinde ki en son teknolojileri aparat, takım, tezgah bazında takip ederiz. Aluminyum, paslanmaz, alaşımlı çelik, titanyum ve süper alaşımlı metallerin işlemelerini bünyemizde yaparız.

İlk Numune Üretim; Müşterilerimizin sonradan seri imalata dönecek olan kompleks protatiplerini ilk seferinde kalite kriterlerine uygun üretiriz. Pratik üretim tekniklerimiz ve tecrübeli mühendislerimizle en doğru ürünü en hılzı şekilde maliyet etkin olarak üretiriz. Alt yapımızda bulunan üniversal atölyemiz sayesinde bir çok farklı ve karmaşık imalatı anında gerçekliştiririz.

Tasarım ve İnovasyon; Sürekli işbirliği içinde çalışan multi disipliner ekibimiz müşterilerimizin isteklerine göre seçkin ürünler tasarlar. Müşteri isteklerini deneyimlerimiz ve yüksek iletişim kabiliyetimiz sayesinde eksiksiz olarak anlar ve tasarım ekibi ile sonuçları değerlendirerek en iyi ürünü tasarlamayı hedefleriz. İleri tasarım görüşümüz sayesinde her projeye aynı hassasiyette yaklaşır, tasarımını yaptığımız seçkin ürünler sayesinde firmaların marka değerlerine katkı sağlarız. Gerek duyulduğu taktirde çözüm ortağımız olan endüstriyel tasarım şirketlerinden yararlanırız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.