• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,281 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ostim OSB 1235 Sokak No: 139-141 Yenimahalle / Ankara
  • TELEFON: +90 312 395 45 31
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hassas talaşlı imalat parçaların imalatı için Hülya YILDIZ GÜLER ve Muharrem GÜLER tarafından 2002 yılında kurulan MedMakina, kuruluşundan itibaren kalite, üretim, ve kalifiye iş gücüne yatırım yapmaktadır. Kaliteli üretime saygıyı baz alan MEDMAKİNA; teknolojik gelişme ve ilermeleri hızla takip ederek teknik altyapısını güçlendirmektedir.

Biz Kimiz?

Ankara da kurulup hassas talaşlı imalat üzerine uzmanlaşmış olan MEDMAKİNA; küresel havacılık ve savunma sanayi gereksinimlerine uyumlu kalite sistemi, teknolojiye yön veren deneyimli kadrosu ve yeni nesil hassas talaşlı imalat merkezi ile birçok programda sektörün liderleriyle işbirliği içindedir. Küresel arenadaki yarışını başarıyla sürdüren Medmakina, müşterilerin kalite ve teslimat beklentilerini başarıyla karşılamaya devam etmektedir.

Ne Yaparız? 

MEDMAKİNA hassas ve kritik parçaların imalat ve montajında uzmanlaşmış olup yetenekleri 3- 5 eksenli tornalama ve frezeleme işlemlerini içermektedir. Savunma sanayinde birçok büyük proje için (termal görüntüleme, lazer mesafe ölçme cihazı, gece görüş, mikro dalga sistemler/RF modülleri, elektro-optik sistemler, askeri telsiz vb.) mekanik parçaların yapımında yan sanayi olarak rol almıştır.

Yeteneklerimiz

Üretim

MEDMAKİNA hassas ve karmaşık parçalarının CNC talaşlı imalatı ve montajında uzmanlaşmış olup, 3- 5 eksen tornalama ve frezeleme işlemleri yapabilmektedir. MEDMAKİNA çok eksenli CNC torna ve işleme merkezleri ile işlenebilen, 3D CMM, Profil projeksiyon cihazları ile kalite kontrolü yapılacak olan hassas talaşlı imalat parçaları üretmekte ve bunların montaj veya alt-montajlarını gerçekleştirmektedir.

Mühendislik

MEDMAKİNA ANSI, MIL, DIN standartlarından Müşteriye özel kalite istek ve yeterliliklerine uygun mühendisliğe dayalı bir üretim konusunda uzmanlaşmıştır.

Lojistik

MEDMAKİNA lojistik sistemi ham malzeme ve alt-malzemeleri müşterileri tarafından onaylanmış uluslararası tüm firmalardan satın alarak, ürettiği parçaları müşterilerine kullanıma hazır halde sevk etmektedir.

Savunma:

Özellikle dar geometrik toleranslar içeren parçaların üretiminde uzman olan firmamız son teknoloji ile donatılmış CAD/CAM yazılımları, üretim için 5 eksenli CNC tornalama ve frezeleme merkezleri, kalite kontrol için 3 boyutlu koordinat ölçme – CMM ve Profil projeksiyon cihazlarına sahiptir. Alüminyum, titanyum, paslanmaz alaşımları, Peek, Ultem ve Teflon gibi mühendislik plastiklerinden üretilen hassas parçalar: Mikrodalga, elektro-optik, lazer sistemler, kamera, termal görüntüleme cihazlarında kullanılmaktadır.

Havacılık:

Firmamız ISO:9001 belgesinin yanı sıra, kısa bir süre önce almış olduğumuz AS-9100 belgesi ile kurumsal yapısını daha da geliştirmektedir. Alüminyum, titanyum, süper-nikel alaşımlarının işlenmesinde uzmanlaşmış olan tecrübeli kadrosuyla takım, fikstür, aparat tasarımları dahil tüm mühendislik hizmetlerini sağlamaktadır. Birçok kritik parçanın üretimi için, son teknoloji ile donatılmış CAD/CAM programları, 5 eksenli CNC işleme merkezleri ve 3 boyutlu koordinat ölçme-CMM cihazları kullanılmaktadır.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.