• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,715 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Biga Organize Sanayi Bölgesi 2 Nolu Yol No: 58 Biga - Çanakkale / Türkiye
  • TELEFON: +90 286 324 35 20
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

MDÇ Demir San. Tic. Ltd. Şti, ana iş kolu demir sanayisinde istikrarlı büyümeyi ve uluslararası platformda güçlü global markalar yaratmayı, sorumluluklarımızın bilinci içinde tüm iş ünitelerinde karlılık ve verimliliği arttırmayı hedeflemektedir.    MDÇ Demir Sanayi Ticaret Limited Şirketi:

Deneyimi ve tecrübesi ile demir çelik sektöründe otuz yılı aşan birikime sahip olan Sayın Mehmet EROĞLU tarafından 2004 tarihinde kurulmuştur. İş ahlakı, tecrübe ve dürüst ticaret ilkeleri ile sektörün güvenilir markası olmuştur.

Firmamız, demir çelik üretiminin ülkemizin önde gelen üretici firmalarından ( İÇDAŞ, İzmir Demir Çelik A.Ş. Habaş Demir A.Ş. gibi ) satın aldığı sertifikalı inşaat demirlerini ”standart demir ve ölçü kesim hazır demir” olarak pazarlama ve satışını yapmaktadır.

MDÇ; gerçek sahibinin çalışanlarımız olduğunun bilinciyle davranarak, bireysel başarılar da hepimizin başarısıdır düşüncesiyle, kamuoyunda sahip olduğumuz imajı korumak, MDÇ ailesi olarak ana hedefimizdir.

MDÇ; üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uyup; tüm ilişkilerinde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına sadık kalma ilkesiyle çalışır.

MDÇ; işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmanın, MDÇ topluluğunun devamlılığını sağlamak için tek yol olduğuna inanır.

MDÇ; bulunduğu sektörde ”ülke standartlarında” insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin üyesi olmak istediği ve üyesi olmaktan grur duyduğu örnek bir topluluktur.

MDÇ, çalışanlarıyla birlikte; müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine evrensel kalite ve standartlarda, istikrarlı bir şekilde hizmetler sunmak görevimizdir.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.

Vizyonumuz:

Firmamız, müşteri memnuniyetini ilke edinerek değişen teknolojiyi ve müşteri ihtiyaçlarını temel şirket prensibi olarak benimsemiştir.Demir çelik sektöründe tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak yenilikçi çözümler bularak günün koşullarına uygun çağdaş bir şirket olmak başlıca vizyonumuzdur.Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON’umuz; Müşteri odaklı çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz ; Demir Çelik sektöründe akla ilk gelen ve müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır. Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ; Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

Ürünlerimiz;

  • Demirler
  • Çelik Hasır
  • Hazır Demir

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.