• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,055 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Caddesi No: 32 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 261 58 68
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1993 yılında ev tekstili sektöründe döşemelik kumaş ve perdelik kumaş üzerine üretim yapmak üzere kurulan MARSTEKS, YILMAZ GRUP bünyesinde MARSEW Markası ile Bursa Demirtaş Organize Sanayi fabrikamızda üretim yapmaya devam etmektedir. MARSTEKS 7.000m² kapalı alanda, son teknoloji ile donatılmış, dar ve geniş en çalışabilen jakarlı dokuma makineleri, iplik büküm, aktarma, çözgü hazırlık ve şönil iplik üretim makineleri ile modern teknolojinin tüm imkânlarını kullanmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş genç ve dinamik personel yapısı ile  kendi bünyemizde bulunan kalite kontrol,  Ar-Ge ve desen/tasarım çalışmalarımızla kaliteden taviz vermeden  yurt içinden ve yurt dışından müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yıllık 2.000.000 metre üretim kapasitesi ile 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan MARSTEKS döşemelik kumaş üzerine uzmanlaşmış bir markadır. MARSTEKS profesyonel anlayış ile yönetilen bir grup firmasıdır. Orijinal desen ve tasarımları ile kaliteden asla ödün vermeyen firmamız şu anki rekabetçi koşullarda dalında lider firmalar arasında yerini sağlamlaştırmıştır. MARSTEKS modern üretim teknikleri ve yaratıcı tasarımları ile alanında uluslar arası bir referans olmaya isteklidir.

MARSTEKS yenilikçi renk kombinasyonlarını, benzersiz tasarımları, zengin kreasyonları, son model teknolojisi ve dinamik yapısı ile kendine özgü üstün kaliteli kumaşlar oluşturmak için birleştirir.

 

Üretim

Tasarım: Tasarım departmanı olarak; Marsew markamız ve Yılmaz Grup markaları için desen ve konsept çalışmalarının yanı sıra, dünyanın saygın ev tekstili markalarına; tasarım, üretim, ve proje geliştirme hizmetleri vermektedir.

Tesis: MARSTEKS 7.000m² kapalı alanda, yıllık 2 milyon m2 üretim kapasitesi ve son teknoloji ile donatılmış, dar ve geniş en çalışabilen jakarlı dokuma makineleri, iplik büküm, aktarma, çözgü hazırlık ve şönil iplik üretim makineleri ile modern teknolojinin tüm imkânlarını kullanan entegre bir tesistir.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.