TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,002 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Menekşe Sokak No: 9 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 261 23 43
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bursa’da kurulu MAKRO Kumaşcılık Türkiye ve yurtdışındaki acentaları ile  (Shanghai, Shenzhen, New York, Los Angeles, Tahran, Moskova, Cape Town) Türkiye’nin önemli mobilya kumaş üreticilerindendir. Geniş ürün ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ürün yelpazesi ve stok imkanlarini kullanarak tecrubeli satış pazarlama elemanlarinin da yardimi ile düşük miktardaki isteklerede cevap vererek musterilerinin ihtiyaclarina zamaninda serviş sunabilecek kapasitededir. Rekabetin çok yoğun yasandigi günümüz sartlarinda yurtiçi ve yurtdışı pazarlara yönelik geliştirdiği yeni ürünler ile trend belirleyici olarak anılmaktadir. Kapasitesi, tecrübesi, yenilikçi ruhu ve gücü ile müşterilerinin yanında her zaman onların işine güç katan önemli bir iş ve çözm ortağı olmuştur.

Makro çalışanlarının hepsinde görülen firmaya bağlılık, istikrar, devamlılık, işe özen, herkese eşit muamele, kaynakların ve iş gücünün sonraki nesillere aktarılabilecek şekilde efektif kullanımı ve sosyal sorumluluk firmamızın genel VİZYON ve felsefesini teşkil eder.

 

Kalite Yönetimi

Ticari olarak başarılı ürünlerin müşteriler ile aktif diyaloglar sonucu ortaya çıkan her şeyi yürekten inanarak ve gayretle çözme yoluna girildiğinde ortaya çıktıklarına inanıyoruz. kalite yönetimimizin ana çerçevesini oluşturan bu duygu ile ile ürünlerimiz ile alakalı müşterilerimizden gelen bütün doneleri anında gündemimize alıp en üst seviyede çözüm üretebilmek için çalışıyoruz.

MAKRO da herhangi bir ürün piyasaya sürülmeden önce ilgili kontrol ve analizler firma bünyemizde yapılır. Akabinde uluslararası piyasalarda rahat hareket edebilmesi için ilgili laboratuvar testleri Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümünün laboratuvarlarında yapılır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.