• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,869 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 5. Kısım Yalçın Özaras Caddesi No: 1 Yunusemre / MANİSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 236 226 27 00
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1957 yılında kurulmuş olan Oerlikon Kaynak Elektrodları ve Sanayi A.Ş,kaynak tüketim malzemelerindeki lider konumunun yanısıra,kaynak makineleri alanında da lider konumda olmayı arzulamış ve bunun neticesinde de Güç Elektroniği ve Mekatronik alanlarında uzmanlaşmak üzere, bağlı bulunduğu Zaimoğlu Holding bünyesinde, 2009 yılında, Magma Mekatronik Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin kurulmasını sağlamıştır.

Magma, Manisa’da 16.000 m2 kapalı alanda, 120 kişilik uzman kadrosuyla, robotik kaynak/kesme otomasyon sistemleri, kaynak/kesme makineleri ve çok amaçlı elektrik enerji konvertörleri üretmekte, kendi uzmanlık alanıyla ilişkili olarak da mümessillikleri bulunmaktadır. Oerlikon tarafından pazarlanmakta olan tüm kaynak/kesme makine ve sistemlerinin, kurulum ve satış sonrası servis hizmetleri de yine Magma tarafından yürütülmektedir.

Magma sayesinde Oerlikon’un makine faaliyeti, kaynak tüketim malzemelerinde olduğu gibi, ulusal sınırları aşmış, artık uluslararası pazarda rekabet edebilir bir konuma gelmiştir. Şirketin amacı, kaynak sektörünün yanı sıra enerji alanında da gelişmek ve iddialı bir konuma gelmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.