• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

La Lorraine Unlu Mamülleri Tic. San. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,807 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Manisa Organize Sanayi Bölgesi 4. Kısım Hasan Türek Caddesi No: 27 Yunusemre / MANİSA
  • TELEFON: +90 236 226 06 00
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

La Lorraine Unlu Mamuller (Bakery Group) Grubu, Avrupa fırıncılık (unlu mamul/pasta ve fırıncılık) sektöründe aktif olan %100 Belçikalıbir aile işletmesidir. Değirmencilik faaliyetleriyle beraber, bu grup Vanobake NV Holding’in bir parçasıdır. La Lorraine Unlu Mamuller Grubu/ Bakery Group 3.434 den fazla çalışana istihdam sağlamaktadır ve 2016 yılında 682 milyon Euro’nun üzerinde bir ciroya ulaşmıştır.

Son 15 yıl boyunca, grup, üçü Orta Avrupa’da olan 12 üretim tesisinden %10luk bir yıllık büyümeyi gerçekleştirmiştir.

La Lorraine 25’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır, bunların büyük bir kısmı kendi satış şubeleriyledir. Unlu mamuller bölümü dört iş biriminden oluşur: Taze Fırıncılık/Unlu mamuller Ürünleri, Fırıncılık (ekmek ve pasta dükkânı) Konseptleri & Değirmencilik

Taze Unlu Mamuller

La Lorraine Unlu Mamuller Grubu,  Taze ekmek ve pastacılık sektöründe Belçika pazarının lideridir. Her gün 1500den fazla süpermarkete beş bölgesel taze ekmek ve pasta fırınından “son derece taze” ürünler temin edilir.

Dondurulmuş Unlu Mamuller

La Lorraine Unlu Mamuller Grubu Avrupa’daki unlu mamullerin üreticileri arasında kendisini liderler arasında konumlandırmıştır.
Grup, Orta Avrupa’da bir öncü kabul edilmektedir ve şu anda cirosunun üçte birini bu iş birimi oluşturmaktadır.

Unlu Mamuller Mağazaları Konseptleri Store Concepts

Panos Belçika’da hazır sandviçlerde en iyi tanınan markadır ve Belçika’da hazır sandviçler alanında zirvedeki referans marka haline gelmiştir. Panos Belçika’da günümüzde 250’den fazla mağazada hizmet vermektedir ve Orta Avrupa’da uluslararası şubesinde çalışmalarına başladı. Panos dışında, The Coffee Club ve Deliway adlı alışveriş konseptleri de mevcuttur.

Değirmencilik

Brabomills, Belçika’daki en büyük un üreticilerinden birisidir, kurum buğday ve çavdarın işlenmesi alanında uzmanlaşmıştır. Bu modern endüstriyel değirmencilik tesisi sürekli kalite ve esnekliği de göz önünde bulundurarak özel yapım un ve ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır.

La Lorraine Unlu Mamuller Grubu gıda sektörünün heyecanlı bir alanına dikey olarak entegre olmayı başarmıştır. Grubun Avrupa’nın tamamında uluslararası olarak büyüme konusunda yatırımlar yapmaya devam etme arzusu ve hedefi bulunmaktadır. Grubun güçlü yönleri şunlardır:

  • Uzun vadeli büyüme vizyonu,
  • Rasyonel kültür,
  • Girişimcilik geleneği ve
  • Dinamik bir inovasyon politikası.

Grup kendisini uluslararası ekibiyle beraber profesyonel olarak güçlendirmiştir, ürünleri ve müşterileriyle ilgili bir pazar hissi ve arzusu göstermiştir. Bu nedenle şirketin felsefesi şudur:

Paylaşmak Tutkumuzdur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.