TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,142 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Mustafa Karaer Caddesi No: 41 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 0224 261 14 90
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmamızın kurucusu Bülent KORKMAZ mühendislik eğitimini tamamladıktan sonra tekstil sektöründe göreve başlamış, 15 yıl Türkiye’nin önde gelen tekstil firmalarında iplikten boya/terbiyeye kadar farklı birimlerde üretim sorumlusu ve profesyonel yönetici olarak görev yapmıştır. Sektördeki özellikle iplik, çözgü, haşıl ve dokuma alanlarındaki yenilikleri gelişmeleri gerek yurtiçi gerekse yurtdışında aldığı eğitimlerle takip etmiştir.

 

Firmamız; pamuk haşıl olarak tabir edilen kesik elyaf (stapel) liflerden oluşmuş ipliklerin (pamuk, viskon, polyester, keten, yün, akrilik ve karışımları) haşıllanması ile ilgili profesyonel bir işletmeye gereksinim olduğunu görerek bu alana gerekli yatırımları yapmıştır.

 

Butik işletme yapısıyla kurumsallaşma yolunda “daima kalite” anlayışını bir işletme politikası olarak benimseyen firmamız, müşteri odaklı çalışma anlayışını, zamanında teslimi, üretim sürecindeki şeffaflığı ve izlenilebilirliği modern işletme anlayışının bir parçası olarak görmüş ve hayata geçirmiştir.

 

Üretim Alanlarımız

2 adet Sucker Muller Hacoba marka haşıl makinası ile üretim yapmaktayız. Üretim kapasitemiz aylık 2.000.000 metredır. Üretimimiz pamuklu dokuma işletmeleri için çok yüksek enerji maliyeti olan klimatize ortam ihtiyacını minimize eden suda münhal sentetik haşıl kimyasalları ile gerçekleştirilmektedir. Üretimimizde kesinlikle nişasta ve türevleri kullanılmamaktadır. Tüm çalışanlarımız özellikle çözgü, haşıl ve dokuma konusunda kurumsal işletme deneyimine sahip olup, işletme içi sürekli teorik ve pratik eğitimlerle mevcut teknolojilere ve gelişmelere adaptasyonları sağlanmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.