TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,770 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: 4. Organize Sanayi Bölgesi 83422 Nolu Cadde No: 14 Şehitkamil / Gaziantep - Türkiye
  • TELEFON: +90 342 357 06 66
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kuba Motor; Türkiye’nin en büyük organize sanayilerinden Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde, 35.000 metrekare kapalı alanda, yıllık 120.000 adet motosiklet üretim kapasitesi ile 2004 yılından bu yana hizmet veren, kurulduğu günden bugüne motosiklet sektörüne yön vermeyi başaran, Türkiye’nin lider motosiklet markalarından biridir. 250 kişilik idari ve üretim birimleriyle avrupa ve dünya standartlarında teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız, tüm gücü ve kararlılığı ile istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Türkiye’nin hemen hemen her noktasında yer alan 300 üzeri bayisi ve 400 üzeri servisi ile her geçen yıl 20% ila %30 arası büyüme gerçekleştiren Kuba Motor; 2011 yılından bu yana Türkiye genelinde en fazla vitesli motosiklet üreten ve pazarlayan motosiklet firması ünvanını kazanmış ve zirvedeki yerini korumuştur.

Ürün ve hizmetlerde kalitenin yanı sıra zamana da önem veren firmamız; Türkiye’deki tüm bayi ve servislerimize gerçekleştirilecek dağıtımların daha hızlı gerçekleşmesi adına Marmara Lojistik Deposu kurmuştur. Bayilerimize, servislerimize, temelde kullanıcılarımıza ulaştırılması gereken modellerin, yedek parçaların ve aksesuarların en hızlı şekilde gönderilmesini sağlayarak hızlı hizmete önem verdiğini göstermiştir.

Ürün skalasını her zaman güncel, modern ve son teknoloji modellerle donatmaya önem veren Kuba Motor; “Üretimde Kalite, Yönetimde Kalite” prensibine sımsıkı bağlı kalarak Gaziantep dışında ayrıca Manisa’da da yeni bir üretim fabrikası temellerini 2014 yılında atmış ve 2017 yılı itibariyle Manisa’da yer alan fabrikayı da faaliyete geçirerek hem üretim gücünü arttırmış hem de bölgede yeni iş istihdamı sağlamıştır.

Motosiklet kullanıcılarının taleplerini ve beklentilerini yakından takip eden Kuba Motor, gelişen teknoloji ile birlikte bu verileri gerçekleştirdiği yoğun AR-GE çalışmalarında dikkate alarak, ürettiği tüm modellere ve sektöre fazlasıyla yansıtmaktadır. Faaliyetlerine başladığı günden bugüne sektöre öncülük etmeyi görev edinerek hem motosiklet pazarına hem de sektördeki tüm gelişmelere yön veren firmamız, tüm faaliyetlerinde önceliği daima motosiklet kullanıcılarına ve kullanıcı memnuniyetine vermektedir.

2014 yılına kadar ATV pazarında satış lideri olan Kuba Motor, bununla yetinmeyip, ATV tutkunları için mükemmel bir iş birliğine imza atarak dünyanın en iyi ilk 3 ATV firmasından biri olan Amerikan devi Arctic Cat ile distribütörlük anlaşması yapmış ve Arctic Cat modellerinin pazardaki yerini almasını sağlayarak ATV kategorisindeki pazar payını arttırarak bugüne kadar liderliğini korumuştur.

2015 yılında yine motosiklet kullanıcılarına her zaman en iyi kalite ve modelleri kullanma imkânı sağlamak adına, İtalya’nın önde gelen motosiklet markalarından Benelli ile distribütörlük anlaşması sağlanmış ve herkesin hayranlık beslediği Benelli modellerini motosiklet pazarına katmayı başarmıştır.

Söz konusu motosiklet olduğunda liderliğiyle daima ilkleri ve en iyiyi sunmayı amaç edinen Kuba Motor, tüm varoluş süresi boyunca kazandığı ve koruduğu önder konumunu gelecek yıllarda da korumaya gayret gösterecektir. Firmamız; gücünü Türkiye motosiklet kullanıcılarının firmamıza duyduğu inanç ve güvenden aldığının fazlasıyla farkında olup her zaman teşekkürü bir borç bilmektedir. Aynı zamanda firmamız, bu inanç ve güvene bir teşekkürü de her zaman en iyi ve en kaliteli ürün ve hizmeti sağlayarak etmiştir ve daima bu doğrultuda devam edecektir.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.