• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

GOLD Kimteks Poliüretan San. ve Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
186 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi İnönü Mah. Cumhuriyet Caddesi Balçık Yolu Üzeri 7. Cadde No: 43 41400 Gebze / Kocaeli / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 262 751 44 71
  • FAX: +90 262 751 02 57
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.kimpur.com
  • E-POSTA: info@kimpur.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi İnönü Mah. Cumhuriyet Caddesi Balçık Yolu Üzeri 7. Cadde No: 43 41400 Gebze / Kocaeli / TÜRKİYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu içerisinde yer alan Kimpur, Türkiye’de 130 bin ton kapasiteli Gebze Üretim tesisi ve 65 bin ton kapasiteli Düzce üretim tesisi, Avrupa’da ise 25 bin ton kapasiteli bağlı ortaklığı ile bölgedeki en büyük kapasiteye sahip poliüretan sistem evidir.

Kimpur, 30 bin tonu aktif olan Düzce üretim tesisinde 50 bin tonluk poliüretan sistemleri üretimi, 5 bin tonluk yeşil ürün gamı kapsamında PET atıklarından sentezlenerek üretilen geri dönüşüm tesisi ve polyester poliol üretimi ve 10 bin tonluk ek ‘eva granül hammadde’ üretimini planlanmakta olup, tesisin tamamının devreye alınması ile toplam kapasitesinin 220.000 tona ulaşmasını hedeflemektedir.

Kimpur, 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yaparak sektöre öncülük etmektedir. Üretimi yapılan poliüretan sistemler ve polyester polioller; ayakkabı, otomotiv, mobilya, ısıtma ve soğutma, yalıtım-inşaat ve savunma sanayii gibi farklı sektörlerde kullanılmaktadır.

40 Yıllık Deneyim

Kimpur (Kimteks Poliüretan), 1983 yılında suni deri, ayakkabı tabanı, kauçuk, yapıştırıcı ve boya gibi farklı sektörlere hammadde sağlamak amacı ile kurulan ve 1999 yılında yaptığı ‘Poliüretan Sistem Evi’ yatırımı ile ayakkabı, otomotiv, mobilya, yapı ve inşaat sektörlerine yönelik poliüretan sistemlerinin üretim, satış ve dağıtımını yapan Kimteks Kimya’dan 2015 yılı itibari ile bölünerek distribütörlük ve dağıtım iş kollarındaki faaliyetlerini Kimteks Kimya çatısında bırakıp, poliüretana odaklanmak üzere Kimteks Poliüretan San. Ve Tic. A.Ş olarak kurulmuştur.

Türkiye’nin ilk yüzde yüz yerli poliüretan sistem üreticisi olarak, teknoloji ve Ar-Ge yatırımları ile müşterilere özel çözümler üretmeyi sürdürmektedir.

Kimpur” markasıyla Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş., sürekli gelişim, insan kaynakları yatırımı, değişime uyum sağlama kabiliyeti ve tüm paydaşları ile kurmuş olduğu güçlü iletişim ağlarını, kalite ve hizmet anlayışının yapı taşları olarak benimsemiştir. Bu hedefleri yerine getirirken, doğaya ve insan sağlığına özen göstermeyi de ilke olarak edinmiştir.

Kimpur, başarısını ve lider konumunu, tedarikçilerinin, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda sürekli kılmayı hedeflemektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.