Kervan Süt Ürünleri Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,173 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Sakarya 3. Organize Sanayi Bölgesi Söğütlü - Sakarya / Türkiye
  • TELEFON: +90 264 681 46 95
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1955 yılında Makedonya’nın Kırçova beldesinden göç eden Sabit – Şükrü – Tayyip SABİT kardeşler çeşitli ticari faaliyetlerden sonra 1972 yılında Yoğurt ve Çerkez Peyniri imalatı ile Süt Ürünleri sektörüne girerek KERVAN Gıda’nın temellerini atmışlardır. Sakarya’nın Yeni Cami bölgesinde imalata başlayıp, Çark Sanayi’nde bulundukları faaliyetlerden sonra Söğütlü – Sakarya’da bulunan 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde ki modern tesislerine taşınarak üretim kapasiteleri ve ürün kalitelerini yükseltmişlerdir.

Bugün Söğütlü – Sakarya’da bulunan 25.000 m² açık alan, 6.500 m² kapalı alanlık fabrikamız ile Çanakkale’nin Biga ilçesinde bulunan fabrikamızda yürürlükte olan gıda üretim tüzüklerinden taviz vermeden, ileri teknoloji üretim hattımız ve her geçen gün artırdığımız kalitemiz ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Fabrikalarımızda üretilen ürünlerimiz Prima-Vera uzmanları tarafından kontrol edilmekte, üretim, dağıtım ve satış noktalarında yapılan periyodik kontrollerin yanı sıra, bünyemizde çalışan personelimiz HACCP şartlarında eğitimden geçirilmektedir.

1998 yılı içinde ürün numunelerimiz ilgili yapılan analiz sonuçlarını değerlendiren Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, Tüm Tüketicileri Koruma ve Dayanışma Tüketim Kooperatifi, Marmara Tüketicileri Koruma Derneği ve Trakya Tüketicileri Koruma Derneği Temsilcileri KERVAN Gıda’yı kendi üyelerine ve tüm tüketicilerine tavsiye etme kararı almışlardır.

Ürünlerimizi yaygın olarak; ŞOK ve Migros mağazaları ile seçkin marketlerden temin edebilirsiniz.

Ürün Gruplarımız

  • Peynir Ürünleri
  • Süt Ürünleri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.