• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,576 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım Ekrem Elginkan Caddesi No: 18 Yunusemre / MANİSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 236 233 17 25
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

30 yılı aşkın üretim tecrübesi, deneyimli kadrosu, profesyonel yaklaşımı ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmesiyle, kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden kalıp sektöründe hizmete devam etmekteyiz. Dinamik kadromuz ve makine parkımızla, kalıpçılığın en iyi örneklerini titiz bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Ekibimiz en iyiyi üretebilmek için, kaliteden ödün vermeden çalışmaktadır. Kerem Makine Kalıp; kaliteyi hızlı olarak yakalayan ve müşteri memnuniyeti ilkesini yaşatabilen bir kuruluş olabilmek için, gereken fedakârlıktan kaçmayan özveri sahibi bir işletmedir.

 

Kalıp Tasarım ve İmalatı

Üretim tümüyle bilgisayar teknolojisi ile gerçekleştirilir. Parça/model bilgileri müşteriden alınır ve istenilen görsel ve fonksiyonel özelliklere göre 3D CAD model hazırlanır. Müşterinin beğenisine sunulan ve onay alan model için kalıp tasarımına geçilir. Kalıp tasarım, üretim ve proje takibindeki tecrübemiz; bize, kalıp işinde yüksek doğruluk ve yüksek performans sağlamaktadır. Bilgisayar ortamında gerçekleştirilen tasarım ve ürün geliştirme çalışmalarımıza ek olarak tasarımlarımızın, talebiniz doğrultusunda hızlı prototiplerini yapıp, ürünü kalıp üretiminden önce görmenizi sağlıyoruz. Böylelikle tasarımlarınızı sanal modeller yerine fiziksel modellerle ifade ederek, fonksiyonel incelemelerinizi yapabilirsiniz. Teknolojik mükemmellik, müşterilerimiz ile birlikte ulaşmayı hedeflediğimiz noktadır. Kerem Makine, müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için ileri kalıp üretim teknolojilerini araştırmaya devam edecektir.
Tasarım ve üretim ekibimiz, müşterimizden gelen talep doğrultusunda kalıp üretim raporlarını istenilen periyotlarda teslim etmektedir. Müşterilerimiz, bu raporlarla kalıp üretimini yakından takip edebilir. Böylece teslim süreleri program dahilinde garanti altına alınmaktadır. Otomotiv ana yan sanayi kuruluşlarının tedarikçisi olduğumuzdan dolayı bu sektörde termin sürelerinin önemini biliyoruz. Proje takibinin önemini bilen ve kalıp imalat süresi boyunca her aşamasını titizlikle takip eden ekibimiz, müşterilerden anlık olarak talep edilen imalat bilgisini de verebilmektedir. Aynı zamanda plastik enjeksiyon bölümümüzün de olması, kalıp tasarımının kusursuz olmasının temel nedenlerindendir. Kalıp bağlama için kolay, hızlı sistemleri ve hızlı soğutma bağlama tekniklerini uyguluyor, hatalı kalıp montaj ve demontajını önleyen poke-yoke çalışmaları da yapıyoruz.

 

Üretim

Hayata geçirdiğimiz projelerin ardından, aldığımız olumlu sonuçlar ve yorumlar başarımızın en önemli göstergesidir. Bu başarının altında kurumlar arası iletişimin, projelere gerekli zamanın ayrılarak tüm adımlarının planlanmasının ve  müşterilere özel çözümler üretilmesi yatar. Bu bilinçle Kerem Makina müşterilerine herzaman optimum çözümler sunar.

Şirketiniz için en iyi olana, eksiksiz, zamanında ve ekonomik olarak sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eğitimli ve dinamik mühendislik birimi güçlü makina parkı ve profesyonel kadrosu ile Kerem Makina beklentilerinize en uygun çözümü bulacaktır.

 

Nace Kodu: 25.62.02

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.