GOLD Kabart Harita ve Müh. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
558 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ayyıldız Sanayi Sitesi 1140 Sok. No:26 Ostim - Yenimahalle / ANKARA
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: +90 505 02 505 02
  • WEB SİTESİ: http://www.kabart.com.tr
  • E-POSTA: admin@kabart.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09.00 - 18.00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ayyıldız Sanayi Sitesi 1140 Sok. No:26 Ostim - Yenimahalle / ANKARA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Tamamen öz ve millî kaynaklarla, Türk mühendisleri ile bir yıl gibi kısa bir sürede geliştirdiği 3T1Y (Tasarım/Teknik/Teknoloji/Yazılım) sayesinde, Türkiye ve Dünya çapında alanında en yetenekli ve yetkin bir firma olmayı başarmıştır. Ulaştığı kapasite ve deneyim sayesinde ulusal ve uluslararası alanda hızla tanınmış, yerli/yabancı birçok kamu kurum ve kuruluşu ile ortak projeler yürütmeye başlamıştır. Sürekli gelişim ilkesi sebebiyle birçok yeni teknik ve teknolojik buluş gerçekleştirmiş ve bunlar için patent müracaatı aşamasına gelmiştir. Kabartma Harita Yapım Merkezi olarak ticarileşme çalışmalarını yürütürken, markalaşmanın bir zorunluluk olduğu ulusal ve uluslararası arenada yeni bir atılım ile KabART markasını yaratmıştır.

 

 

Günümüz dünyasında hem kişisel hem de ticari amaçlı her türlü ürünün küresel piyasada rekabet edebilmesi için ürünün diğer dillerdeki tanımının ve o dilleri konuşan ülkelerde yerelleştirilerek tanıtımının yapılması gerekmektedir. Bu amaçla bir çok firma, uzun emekler harcayarak geliştirdikleri ürünlerin tüm dünyada tanınır hale gelebilmesi amacıyla yoğun bir şekilde diğer dillerde katalog ve ürün kılavuzlarına yatırım yapmaktadır.

 

Benzer şekildeki ihtiyacı karşılamak üzere, haritalar üzerinde gösterilmesini istediğiniz kişisel/kurumsal verilerinizin diğer dillerde de çevirisini yapabilmek amacıyla coğrafi veri modelimizi özelleştirerek çok dilli bir yapıya kavuşturduk. Haritaya işlenmesini istediğiniz bilgilerinizi, modelleme ve çizim aşamasında ihtiyaç duyduğunuz dillerde çevirisi ile birlikte en başında tasarlıyor, istediğiniz zaman çok kısa bir sürede dilediğiniz dilde haritasını üretebiliyoruz.

 

“Her Dil” sloganı ile tek bir coğrafi veri modeli ile sınırsız sayıda dil ve alfabede harita üretimine olanak sağlayan bir teknoloji geliştirerek hizmetinize sunmuş bulunuyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.