• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Isparta Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,412 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Isparta Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesi Gümüşgün Mevkii Gönen / Isparta
  • TELEFON: +90 (246) 556 53 45
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Organize Sanayi Bölgeleri kurma fikri, yurdumuzda 1961 yılında benimsenen ana görüşler çerçevesinde başlamıştır. Ülkemizde “Organize Sanayi Bölgeleri ” olarak bilinen uygulamalar, özellikle sanayi sektörünün geliştirilmesi ve bu sektörün sanayi arsası taleplerine cevap verilebilmesi, çevre bilincinin geliştirilmesi amacıyla uygulamaya sokulmuştur.

Sanayi Bölgeleri, endüstriyel gelişmeyi ilerletici, girişimleri modernleştirici, üretkenliği artırıcı, maliyetleri azaltıcı, ürün commander viagra pour homme zara kalitesini artırıcı, çevreyi koruyucu ve uluslararası rekabeti de geliştirici özelliklere sahiptir. Sanayinin kurulmasında ve gelişmesinde, sermayenin, teknolojinin ve pazarlama unsurlarının yanında kuruluş yerinin sağladığı imkanlarda çok önemlidir.Isparta’ da Organize Sanayi Bölgesi kurma çalışmaları 1976 yılında başlamıştır. Ancak tüm çalışmalar ağırlıklı olarak 1992 -2000 yılları arasında yapılmıştır. 2003 yılında inşası tamamlanmış olan 4000 – 8000 m³/ gün kapasiteli arıtma tesisleri ile bölgemiz en modern OSB durumuna gelmiştir.

Isparta Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesi, Isparta şehir merkezine 26 km mesafede, Gümüşgün mevkiinde, 252 hektar alanı ile İzmir – Antalya – Ankara karayolu kavşağında olup bölünmüş yolla Isparta’ ya bağlanmıştır. Demiryolu yükleme boşaltma istasyonuna 600 metre 1998 yılında işletmeye alınan Devlet Hava Limanı bölgeye 4 km mesafededir.Bölgemiz yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon, arıtma tesisleri, haberleşme alt yapıları, genel hizmet yapıları; kontrollü giriş kapıları, güvenlik kamera sistemleri ve çevre emniyeti ile Isparta’ nın gururu ve sanayileşmede umutlarımızı yeşertecek güzelliktedir. En küçüğü 5.000 m² ve en büyüğü 100.000 m² olan 82 sanayi parseli ile bölgemiz ve yönetim kurulumuz yurt sanayinin emir ve hizmetlerindedir. Her türlü ciddi yatırım, tarafımızdan önemle yardım ve destek görecektir.

Sayın müteşebbisler, bölgemizde güven, huzur, hizmet ve geniş imkanlar sizlere sunulmaktadır. En derin saygılarımızla.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.