• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,306 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Manisa Organize Sanayi Bölgesi Anafartalar Caddesi No: 1 Yunusemre / MANİSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 236 233 42 33
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ISM Minibar; 5 kıtada  56’dan fazla ülkeye, güçlü distribütör  ağı ile ürünlerinin %70′ ini ihraç eden bir dünya şirketidir. Kuruluşundan beri absorbe soğutma sisteminde öncü olan firmamız otel ekipmanlarında yurt İçi ve yurt dışı pazarlarda ana üretici ve tedarikçi olmayı, ana stratejik hedef olarak benimsemiştir. Bu hedef doğrultusunda şirketimiz; 2011 yılı itibariyle çevre dostu minibar olarak tanımladığımız Peltier sistem ile çalışan , 0 dB ve enerji tüketimi absorbe sisteme göre çok daha düşük olan Peltier Seri minibar geliştirilmiş ve pazara sunulmuştur.

ISM Minibar; ISO 9001 Kalite ve Yönetim Sistemleri sertifikasına ek olarak , ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İSG Yönetim Sistemleri sertifikalarını 2014 yılında almaya hak kazanmasının yanında TUV GS ,TUV CB ,GOST , ROHS, UL ürün sertifikalarına da sahiptir.

ISM Minibar, hızla büyüyen OEM, uluslararası ve yerel satış kanalları, gelişen AR&GE projeleri ve etkin  satış sonrası hizmetleri ile otel ekipmanları sektöründe tanınmış bir isim haline gelmiş ve günden güne büyümesini devam ettiren bir şirket olmuştur. ISM Minibar; Fairmont Raffles International , Mövenpick Hotels & Resorts, Hyatt International, Rotana Hotels & Resorts ve Taj Hotels gibi büyük zincir otellerin onaylı tedarikçi listesinde yer almaktadır.

Yeni trendlere cevap vermek ve portföyümüzü geliştirmek adına üretim kalitemizi, ürünlerimizi, marka bilinirliğimizi ve pazar payımızı istikrarlı bir şekilde arttırmaya devam etmekteyiz.

 

Ürünler

  • Minibar
  • Saç Kurutma Makinesi
  • Otel Kasaları

 

ISM Minibar was established in 1986 as a minibar manufacturer for the hospitality sector in Manisa / Turkey. Since INCI HOLDING incorporated ISM Minibar in 2000, ISM Minibar has been a well reputed name in hospitality sector with its rapidly growing sales channels, improving research & development projects and satisfactory sales & after sales service. Relevant to its various sales channels through the distributors, OEMs, International and Domestic Hotel Chains, ISM Minibar exports over 62 countries in 5 continents today. In addition to continuous development approach on management system, product performance, suppliers and employees, ISM Minibar developed itself by presenting improved quality and technology minibars which are environmentally friendly and maximizing customer satisfaction. ISM Minibar manufactures minibars with Absorption and Peltier cooling systems. ISM Minibar has leaded the field with absorption cooling system since its foundation. In 2011 ISM Minibar developed a new serie which is called ‘New Generation Peltier Minibars’. This serie had been developed together with The Scientific and Technological Research Council of Turkey. New Generation Peltier Minibars has no moving parts and working with 0 dB noise level. On the other hand it has the lowest energy consumption comparing to the absorption and peltier minibars which works 24 hours/day in the world market.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.