• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,558 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Sarıseki - İskenderun / Hatay
  • TELEFON: +90 326 656 21 21
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kuruluş Amacı

İskenderun Organize Sanayi Bölgesi, imalat sanayimizin belirli bir plan dahilinde yerleştirilmeleri ve geliştirilmeleri için sınırları tehditli, tarımsal alanın dışında verimsiz ve çıplak arazi sahalarında sanayi işletmeleri için gerekli bulunan yol, su, kanalizasyon, drenaj, enerji, haberleşme ve benzeri altyapı hizmetleri yaptırıp sanayiciye tahsisini amaçlayan organize bir kuruluştur.

Kuruluş:

İskenderun-Adana (E-5) karayolunun 12. Km.sinde kuzeyde İskenderun Demir-Çelik ve Azganlık Köyü, güneyde Mersin Çayı ve Sarıseki Köyü, batıda Akdeniz, doğuda Amanos Dağı arasında kalan alan üzerinde kurularak; Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın teşkilat ve görevleri hakkındaki 3143 sayılı kanunun 2-d maddesine ve bu kanuna bağlı “Organize Sanayi bölgeleri Kurma Fonu Yönetmeliği” esaslarına göre 8.4.1980 tarih ve 8/650 sayılı bakanlar kurul kararına istinaden müteşebbis teşekkül başkanlığı oluşturularak 1980 tarihinde göreve başlamıştır.

Vizyon

Sunduğumuz hizmetlerde, evrensel kalite standartlarında mükemmelliği yakalamak, yaratacağımız farklılıklarla katılımcılarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, dünün deneyimlerinin ışığında yenilikçi anlayışımızla kalıcı ve örnek OSB modeli oluşturarak markalaşmak.

Misyon

Katılımcılarımızın beklentilerinin de ötesinde çağdaş, yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmak, bu hizmetleri sunarken aynı zamanda çevrenin ve toplumun ihtiyaçlarını ön planda tutmak, etik değerlere sadık kurumsal yapımızla bugüne dek olduğu gibi gelecekte de kalıcı ve örnek projelere imza atmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.